Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wizyta u lekarza nfz bez ubezpieczenia.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wizyta u lekarza nfz bez ubezpieczenia.

    Witam
    Jestem aktualnie w sytuacji takiej, iż bardzo boli mnie ząb, ale nie jestem chwilowo zarejestrowany w urzędzie jako bezrobotny, więc nie mam ubezpieczenia. Zależy mi żeby pozbyć sie bólu jak najszybciej. Czy stomatolog może mi odmówić leczenia ? Jeśli nie, ile powinno mnie kosztować wyleczenie jednego zęba ( raczej nie byłoby to kanałowo ).

  • #2
    Kosz leczenia jednego zęba to od 70-150 zł w zależności od gabinetu. Oczywiście, jeśli nie mówimy o leczeniu kanałowym.

    Komentarz


    • #3
      Kanałowe jest bardzo drogie, mnie dentysta powiedział 150 zł za jeden kanał

      Komentarz


      • #4
        nie oszukujmy się usługi dentystyczne ogólnie nie są tanie, ale w dzisiejszych czasach może uda Ci się znaleźć jakiegoś niedrogiego dentystę, słyszałam też że studenci mogą też leczyć zęby i że jest to tańsze.

        Komentarz


        • #5
          Zazwyczaj stomatolog sprawdza ubezpieczenie, więc najlepiej od razu powiedzieć, że chce się leczyć prywatnie. Jeżeli nie sprawdzi ubezpieczenia to później lekarz pewnie nie dostanie zwrotu kosztów za takiego pacjenta i raczej już Cię nie przyjmie.
          Ze swojej strony mogę polecić . Mają konkurencyjne ceny, więc nawet za kanałowe dużo się nie zapłaci.
          Leczenie kanałowe faktycznie jest droższe od zwykłego i trwa co najmniej kilka wizyt. Stąd ta cena. Szczególnie jak jesteśmy wrażliwi na ból i zażyczymy sobie znieczulenie, to dodatkowo zapłacimy.
          No, ale można rozważyć szybkie zarejestrowanie się w Urzędzie Pracy. Chyba od razu ma się ubezpieczenie.
          Ostatnio edytowany przez MateuszSt; 17.02.2016, 10:58.

          Komentarz

          Pracuję...
          X