Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wrażliwość zęba po leczeniu kanałowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wrażliwość zęba po leczeniu kanałowym

    Witam,ponad miesiąc temu ukruszyła mi się plomba w dolnej szostce.Poszedlem do dentysty,zrobil odcisk szczeki i za tydzien kazal przyjsc na zalozenie nowej plomby(uprzednio oczyscic zeba).Po zalozeniu tej plomby zab bolal gdy cos jadlem.W koncu odbylo sie leczenie kanalowe na jednej wizycie pod mikroskopem w znieczuleniu miejscowym-dodam ze bylo to 20.08.2015 l,czyli ponad tydzień.Ząb po leczeniu był obolały przez pare dni,lecz teraz tylko go czuje gdy pukam w niego palcem.Nie boli przy mocnym nacisku ani nic innego,tylko jak w niego pukam.Czy jest to normalna dolegliwosc po leczeniu kanalowym? Prosze o pomoc
    Koniec rozmowy na czacie
    Aparat
    Wybierz naklejkę lub emotikona

  • #2
    to normalne zawsze po leczeniu kanałowym tkanki pod zębem są obolałe dlatego też ząb reaguje na pukanie, uzbruj się w cierpliwość a samo przejdzie

    Komentarz


    • #3
      Racja, także doskwierał mi ten problem po leczeniu kanałowym. Tak jak radzi użytkownik wyżej - trzeba się uzbroić w cierpliwość, u mnie po pewnym czasie wszystko wracało do normy.

      Komentarz


      • #4
        Bardzo normalne zjawisko. Też tak miałem, po czasie minęło.

        Komentarz


        • #5
          Też miałem bardzo wrażliwego zęba po tym leczeniu.

          Komentarz


          • #6
            Witaj według mnie może to być faktycznie jakiś nerwoból po leczeniu i z czasem minie. Ja miałam podobne po zwykłym powtórnym borowaniu. Może za mało czasu minęło. Generalnie jeśli jednak nadal będziesz odczuwać ból radze udać się jeszcze raz do specjalisty.

            Komentarz

            Pracuję...
            X