Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

krwawiące dziąsła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krwawiące dziąsła

    Ostatnio bardzo mocno krwawią mi dziąsła, szczególnie po myciu zębów. Jak sobie z tym radzić? Jaką pastę do zębów stosować?

  • #2
    Ja stosowałem coś takiego jak Elmex czy Elpax i pomogło.

    Komentarz


    • #3
      krwawiące dziąsła

      Oczywiście dobór pasty jest bardzo ważny, ale nie należy lekceważyć problemu. Przyczyną krwawiących dziąseł może być kilka. Jedną z nich jest paradontoza - . Oprócz tego może być spowodowane brakiem witamin. Najlepiej skonsultować się ze stomatologiem, który będzie mógł dokładnie przyjrzeć się uzębieniu. Jeśli jesteś z południa kraju to ortodonta z Bielsko Białej na pewno mógłby Ci pomóc - .

      Komentarz


      • #4
        Moja siostra to miała po tym następnym objawem była wrażliwość przy piciu gorącej kawy i jedzeniu lodów. Poszła do dentysty i przepisał jej jakąś pastę zabezpieczającą.

        Komentarz


        • #5
          Od niedawna mam ten sam problem. Czy to znak, żeby rzucić papierosy?

          Komentarz


          • #6
            krwawiące dziąsła

            Do mycia zębów używaj bardzo miękkiej szczoteczki, żeby nie podrażniać dodatkowo dziąseł. Spróbuj używać płynów do płukania, które przeznaczone są właśnie na krwawiące dziąsła. U mnie bardzo dobrze zadziałał preparat Kin. Jest też mnóstwo innych preparatów. Trzeba samemu wypróbować, który będzie odpowiedni.

            Komentarz


            • #7
              To pewnie zapalenie dziąseł, koniecznie skonsultuj to z lekarzem choćby pierwszego kontaktu... warto byś zakupiła produkt , który działa natychmiastowo w przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Taki lek powinien być w apteczce domowej.

              Komentarz


              • #8
                Też słyszałam, że takie pasty pomagają, ale sama z nich nie korzystałem.

                Komentarz

                Pracuję...
                X