Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

implant zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #18
    Jeśli chcesz mieć zrobione naprawdę świetnie implanty to polecam gabinety Lux Med. Brat u nich robił i jest mega zadowolony.

    Komentarz


    • #19
      warto mieć zeby niż ich nie miec, zdecyduj sie na to

      Komentarz


      • #20
        Wybielanie zębów można robić, ale pod warunkiem, ze ma sie je wszystkie wyleczone. Najpierw masz leczenie. potem masz czyszczenie a potem z kolei masz wybielanie z tego co pamiętam Co do koron, to hmmm nie mam zdania bo nie mam. Moj wujek z kolei ma implanty i jest bardzo zadowolony. Co do gabinetu to myślę, ze warto zajrzeć tutaj
        Ostatnio edytowany przez Britney; 26.03.2021, 13:45.

        Komentarz


        • #21
          Ja robiłam implanty w krakowie u swietnego specjalisty i każdemu bardzo polecam, naprawde Pan doktor Adam Balczyński jest najlepszym implantologiem. Przyjmuje m.in w scandinavian clinic. Polecam!

          Komentarz


          • #22
            Też szukałem dobrego dentysty do zrobienia jedynki i z polecenia znajomego pojechałem do Rzeszowa. Po uszkodzeniu zęba nie ma ani śladu i jak jesteście w okolicy, to polecam skorzystać z [url]https://filldent.pl/[/url]. Jedynki, to jednak pierwsze zęby, które ludzie widzą, to warto o nie zadbać u najlepszych lekarzy. Jeśli chodzi o dobry gabinet stomatologiczny Rzeszów naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył!

            Komentarz

            Pracuję...
            X