Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego w tym kraju tak trudno usunąć zęba ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dlaczego w tym kraju tak trudno usunąć zęba ?

    No właśnie, tak jak w temacie Dlaczego w tym kraju tak trudno usunąć zęba ? Byłem już 3 razy u stomatologów, 2x prywatnie 1x na NFZ męczę się z bólem ryja już od ponad miesiąca a chodzi o to, że ciągle mam spuchnięte dziąsło przez któregoś z zęba który był leczony kanałowo i nikt nie chce mi go wyrwać dając jakieś płukanki albo wmawiając, że wszystko jest w porządku. Wydałem już na wizyty 200 zł a dalej jestem w ciemnej dupie z bólem ryja i kolejnym terminem za pół miesiąca, gdzie mam się z tym zgłosić ? Do kowala ? Bo na dentystów chyba już nie mam co liczyć.

  • #2
    usunięcie zeba

    bo wiele zabiegów powinno być przeprowadzanych przez chirurgów szczękowych, a niewiele jest gabinetów, gdzie można się łatwo dostać do takiego specjalisty. Ja nie miałem żadnych problemów, bo chodziłem do: - wszystko w jednym miejscu. Wiec trzeba po prostu dobrze wybrać miejsce leczenia

    Komentarz


    • #3
      wcale nie trudno, wystarczy znac dobrego denstyste

      Komentarz


      • #4
        Musisz chyba zmienić dentystę bo ten to się za bardzo nie zna skoro nie wie jak usunąć opuchliznę.

        Komentarz


        • #5
          Witam raczej nie jest to trudne wystarczy pójść do specjalisty a nie do lekarza który udaje, że sie na tym zna

          Komentarz


          • #6
            i jak udało się?

            Komentarz


            • #7
              W takich wypadkach będzie potrzebna wizyta u chirurga szczękowego.

              Komentarz

              Pracuję...
              X