Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

odświeżanie oddechu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • odświeżanie oddechu

    Czy ktoś z Was używa płynów do czyszczenia jamy ustnej? Działają? Jakie są najlepsze? A może macie jeszcze jakieś inne sposoby na odświeżenie oddechu? Podzielcie się pomysłami, chętnie z czegoś skorzytsma

  • #2
    Plyny

    Zdecydowanie płyny, jesli prowadzisz auto to sprawdź skład, czy nie ma w nich alkoholu, bo czasem alkosensor może pokazać i będzie chwila strachu

    Komentarz


    • #3
      Generalnie jeśli masz zdrowe zęby to nie masz takiego problemu z nieświeżym oddechem. Ja na odświeżenie stosuję najczęściej gumy do żucia.

      Komentarz


      • #4
        Nie. Raczej udaje mi się na samym myciu 3 razy dziennie utrzymać świeży oddech. Ewentualnie po grubszych posiłkach coś odświeżającego, ale do tego nic więcej nie dochodzi.

        Komentarz


        • #5
          Jedz pietruszkę

          Komentarz


          • #6
            po prostu myj zęby i tyle.

            Komentarz


            • #7
              Zęby myję 2-3 razy dziennie po prostu lubię czuć świeżość nie przepadam za bardzo za żuciem gumy, dlatego wolę jakiś płyn.

              Komentarz


              • #8
                Te płyny to moim zdaniem w większości chwyty reklamowe. Dają tylko nam chwilowe uczucie czystości. Jeżeli coś odświeżają to chwilowo i nieznacznie, nie odczuwa się specjalnie tego. Nie wierzyłbym w takie produkty. Chociaż ostatnio używałem czegoś podobnego do mycia to mnie przekonywał tego typu specyfik, że rzeczywistość jest jednak inna, także sam już nie mam zdania na ten temat powiem szczerze...
                Ostatnio edytowany przez szocik; 12.08.2016, 23:02.

                Komentarz


                • #9
                  Osobiście głównie stosuje płyn oraz pastę Blenda Met Pro control.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X