Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koszt wstawienie zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • koszt wstawienie zęba

    Ile kosztuje wstawienie pojedynczego zęba będę miała chyba 6 dolną wyrwaną ( coś z korzeniem nie tak) nie mam 7 bo mi w podstawówce wyrwano i chciałabym się dowiedzieć ile by mnie kosztowało wstawienie nowej szóstki jakie są metody wstawiania zębow

  • #2
    Mnie mój dentysta policzył około 3,5 tys. za 1 zęba a muszę wstawić 3 - 2x6 i 7. Tego jeszcze leczenie kanałowe 3 zębów i chirurgiczne usunięcie zęba mądrości na dole, bo jego tył cały wrośnięty jest w dziąsło i wdała się infekcja. Żaden z tych zabiegów podobno nie jest refundowany. Oczywiście implanty nie, kanałówka, bo tylne żeby to też nie, a z tym zębem mądrości to muszę się jeszcze dowiedzieć. Najprawdopodobniej będę musiała wziąć pożyczkę, bo nie stać nie na to wszystko. Jeśli już zacznę robić z zębami to lepiej od razu wszystko, a nie na raty, bo podejrzewam, że będę ściągać i będzie jeszcze gorzej. Koleżanka poleciła mi fajną ofertę i chyba się na nią zdecyduję. Jakoś miesięcznie uda mi się odłożyć te 200zł, czy 300zł a zrobię od razu ze wszystkim. Pożyczka jest nisko oprocentowana na 8-10% i do tego bez BIK. Koleżanka już kończy ją spłacać - wzięła na 3 lata i jest zadowolona. Ustawiła sobie zlecenie stałe i co miesiąc z jej rachunku bankowego jest opłacana rata. Teraz myśli nad kolejną pożyczką na zakup samochodu. Dla mnie najważniejsze są jednak zęby w tym momencie. Jak iść do pracy jak cię tu i tam boli?

    Komentarz


    • #3
      a nie wystarczyły by zrobić samych 6 ? 7 nie widać. U mnie nikt nie widzi, że ich nie mam. Sama nie dawno się kapłam, że ich nie mam.

      Komentarz


      • #4
        Najpopularniejsze są implanty, są bezpieczne i bardzo estetyczne. Koszt wstawienia takich implantów to około 2 tysięcy złotych – zależy od gabinetu i miasta. Najlepiej się dowiedz, gdzie w Twojej okolicy zajmują się wstawianiem implantów i jak to wygląda cenowo. A co do siódemek, to też musisz skonsultować się z dentystą i poradzić się, on najlepiej po obejrzeniu zębów pomoże podjąć Ci decyzję. A zatem – powodzenia

        Komentarz

        Pracuję...
        X