Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie odpocząć po nieprzyjemnej wizycie u dentysty?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    to zalezy gdzie chodzisz do dentysty

    Komentarz


    • #17
      ja zawsze chodzę do Charlotte na kawe i sniadanko lecze się w Scandinavian Clinic a to drzwi w drzwi mysle ze kazdy gabinet dentystyczny powinien przemyslec swoja lokalizacje wlasnie pod tym katem zeby pacjenci mieli sie potem gdzie zrelaksowac, serio!

      Komentarz


      • #18
        Ja ostatnio po nieprzyjemniej wizycie u dentysty poszedłem na masaż do . Z tego miejsca byłem bardzo zadowolony i teraz na pewno będę tam wracał w takich trudnych chwilach.Nawet mój bardzo bliski przyjaciel tam chodzi na masaż i bardzo sobie to chwali.

        Komentarz


        • #19
          Popieram że najlepiej u siebie w domu :-) Ja po wyrwaniu ósemek byłam tak spuchnięta, że lepiej nie straszyć ludzi. Ale ewentualnie po wyrwaniu zemba polecam relaks przy pucharku lodów w dobrej kawiarni lub restauracji. Nie wystraszcie się za bardzo - samo wyrywanie nie bolało, ze względu na znieczulenie a potem tabletki przeciwbólowe zapisane przez dentystę. Opuchlizna przez 2-3 dni jednak jest. Zwłaszcza pierwszego dnia wygląda sie dziwnie, więc odradzam planowanie czegokolwiek.

          ___________


          Komentarz


          • #20
            ja proponuje odpoczynek na świeżym powietrzu :P duża dawka tlenu na pewno Ci dobrze zrobi. Jeżeli jesteście zainteresowani całkowitą regeneracją organizmu to mogę polecić zabiegi w komorze hiperbarycznej - Atamed, skutecznie przywracają utracone siły, oczyszczają i pomagają zwalczyć liczne choroby

            Komentarz


            • #22
              Serdecznie polecam

              Komentarz

              Pracuję...
              X