Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie

    Witam. 2 dni temu pojawiła mi się jakaś gulka na dziąśle. Musze ciągle brać tabletki bo strasznie mnie to boli, próbowałem płukać usta ciepłą wodą z solą bo gdzieś wyczytałem, że może pomóc ale okazało się to bezskuteczne. Ząb był robiony i z tego co mówiła mi dentystka muszę na niego uważać bo jest bardzo słaby. Zrobiłem zdjęcie bo wiem, że czasami opis nie wystarczy. Niech mi ktoś pomoże i powie co to jest i jak to usunąć bo nie chce iść do dentysty i płacić nie wiadomo ile jak może się okazać, że można to jakoś domowo wyleczyć.

    Pozdrawiam
    Załączone pliki

  • #2
    nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy szukają pomocy na forum i piszą, że nie chcą iść do dentysty! A jeśli od tego zrobi Ci się jakiś stan zapalny i ząb trzeba będzie usunąć? Wstawianie implantu będzie Cię o wiele więcej kosztować niż wizyta teraz... ja rozumiem, że może być szkoda pieniędzy, ale nie można oszczędzać na zdrowiu, zęby niestety nie odrosną. ja polecam wizytę u dobrego , albo nawet konsultację u kolejnego, no ale dla mnie ratowanie zęba byłoby priorytetem...

    Komentarz


    • #3
      Także uważam, iż lepiej od razu wybrać się do dentysty. Moja znajoma miała właśnie stan zapalny dziąseł i nie poszła z tym nigdzie, bo twierdziła, że "samo przejdzie". Skończyło się usunięciem zęba, gdyż nie dało się go już uratować.

      Komentarz


      • #4
        Można co prawda płukać szałwią z rumiankiem, ale jaka pewność czy pomoże jak nie wiadomo co to jest. Nikt nie pomoże słysząc że coś tam się zrobiło, niestety trzeba iść do dentysty żeby to zobaczył.

        Komentarz


        • #5
          Można np. skorzystać z jest z raczej bezbolesna metoda, więc nie ma się czego obawiać.

          Komentarz

          Pracuję...
          X