Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skruszona jedynka.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skruszona jedynka.

    Witam! Mam pewien problem, gdyż mam skruszoną jedynkę i nie wiem co teraz zrobić, żeby ją wypełnić ani ile to może kosztować. Czy ktoś poleci mi jakiś gabinet w Gdańsku?


  • #2
    z tego co wiem 100-200zl zalezy od gabinetu
    zadzwon i spytaj sie to najlepsze rozwiazanie

    Komentarz


    • #3
      myślę, że odbudowa takiego zęba nie powinna kosztować majątku, na pewno mniej niż implant w przypadku gdyby Ci całego zęba brakowało Zadzwoń do jakiejś i zapytaj, albo umów się na wizytę i dowiesz się co polecają w takim przypadku, żeby dobrze wyglądało.

      Komentarz


      • #4
        Odbudowa zęba nie będzie kosztowała majątku, to jest pewne myślę, że do 200 złotych.

        Komentarz


        • #5
          też mi się wydaje że to będzie znośna kwota Tak jak już ktoś napisał, są dość kosztowne, ale takie uzupełnienie nie powinno CI budżetu zrujnować. Zadzwoń i zapytaj albo sprawdź w cennikach, niektóre kliniki zamieszczają na stronach!

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez dechalol Zobacz posta
            Witam! Mam pewien problem, gdyż mam skruszoną jedynkę i nie wiem co teraz zrobić, żeby ją wypełnić ani ile to może kosztować. Czy ktoś poleci mi jakiś gabinet w Gdańsku?

            w gdańsku na słowackiego, cennik masz od razu na stronie jakby co

            Komentarz


            • #7
              Witam, ja miałam podobny problem i poszłam do dentysty są to dobrzy lekarze i posiadają najnowszy sprzęt. Sama usługa tzw doklejenia kosztowała mnie 150 zł i do tego jeszcze wybieliłam zęby w sumie zapłaciłam 900 zł

              Komentarz

              Pracuję...
              X