Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ząb 3 (wstawienie)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ząb 3 (wstawienie)

    Witajcie, jak w temacie, chciałbym zapytać jaki koszt owego zabiegu?Chce zaznaczyć iż nie mam korzenia, ząb został wyrwany 1,5 roku temu, obecnie znajduję się w Londynie, lecz zjeżdżam na okres tygodnia, implant odpada bynajmniej na chwile obecną, szukam rozwiązania na pewien okres(kiedy zbiorę pieniądze zjadę i wstawię implanta)Kolejne pytanie, czy jest możliwość i jaka jest cena "zamiany" plomby z 4 (czarnej) na biała?Prosiłbym o zsumowanie całości(robocizny, wizyt itp)Zęba będę chciał wstawić w Częstochowie.

  • #2
    Witam,
    Ja mam problem, gdyż chciałabym wstawić sobie 4 implanty czy ktoś wie może jaki jest to koszt ?.

    Komentarz


    • #3
      Oj, wstawianie zębów implantów jest drogie, ok 500 zł sztuka

      Komentarz


      • #4
        most jest opcja najtansza implanty sa niestety drogie kolo 1,5 tys za zeba do 6 tys zl
        zalezy od jakosci skladnikow
        nie wiem skad osoba wyzej wyciagnela taka cene chyba za sam korzen 500zl a jeszcze korone trzeba dolozyc do tego

        jezeli masz uczelnie medyczna w miescie to bedzie taniej jak studenci zrobia chyba 200-300zl w szczecinie most normalnie cena 500zl wzwyz

        Komentarz


        • #5
          a b c

          bardzo ładny post, jak to forum

          Komentarz


          • #6
            jeśli się nie mylę ceny od 1000 do 7 tys. za implant

            Komentarz


            • #7
              Zgadzam się, ceny niestety nie są niskie, no ale dobrze zrobiony implant to inwestycja na całe życie! Poszukaj cenników, na stronach klinik czy gabinetów, większość podaje zakres cen swoich usług, nasz np cennik bardzo dobrej kliniki koło Warszawy.

              Komentarz


              • #8
                Może jednak warto zainwestować te kilka tysięcy? To w końcu inwestycja na długie lata, lub nawet na zawsze. Problem przeważnie pojawia się gdy chodzi o koszt tego zabiegu. Niestety.

                Komentarz


                • #9
                  niestety, implant to dość kosztowne rozwiązanie, ale jeśli jest dobrze zrobiony to wart jest każdej złotówki. Moja siostra straciła ząb w wypadku i wstawiła sobie implant w Krakowie, w Klinice SE+. Bardzo fajnie to wygląda, ząb jak naturalny!

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X