Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hej, polecicie mi jakiegoś dobrego ortodontę z Warszawy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hej, polecicie mi jakiegoś dobrego ortodontę z Warszawy?

    Hej, polecicie mi jakiegoś dobrego ortodontę z Warszawy?

  • #2
    Ja polecę Ci kogoś z kliniki Dental-Design z Pruszkowa, to jest kawałek od Warszawy, można tam dojechać kolejką WKD w 19 minut z centrum Warszawy. Pani Orzechowska to genialny ortodonta. Mój syn nie chciał się leczyć, panicznie bał się stomatologów, dopiero po wizycie u tej Pani przekonał się, że to nie jest aż tak straszne. Pani Sylwia ma świetne podejście do takich szkrabów Co do kompetencji, to nie będę się wypowiadał, bo rzeczą oczywistą jest, że wykonuje swoją pracę genialnie. Ogólnie cała klinka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - profesjonalny sprzęt i miła obsługa.

    Komentarz


    • #3
      WITAJ
      mogę ci polecic dr chmielewska z dentisu na targówku

      Komentarz


      • #4
        wpisz w google,tam jest spory wybór.

        Komentarz


        • #5
          a ja polecam lekarzy z Dormedu. Mają tam lekarzy wszystkich specjalności, do tego własną pracownię protetyczną więc bez problemu zajmą się wszelkimi zębowymi problemami. Ja korzystam z ich usług i polecam!

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mobi Zobacz posta
            a ja polecam lekarzy z Dormedu. Mają tam lekarzy wszystkich specjalności, do tego własną pracownię protetyczną więc bez problemu zajmą się wszelkimi zębowymi problemami. Ja korzystam z ich usług i polecam!
            Zgadzam się, również polecam, moja córka leczyła się tm ortodontycznie i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej kliniki.

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za rady!!! Wybrałam się do dr Orzechowskiej z kliniki Dental-Design Jaworska w Pruszkowie i jestem bardzo zadowolona Leczenie zmierza już ku końcu, a ząbki mam już praktycznie proste, dziękuję wszystkim za rady i polecam Dental-Design

              Komentarz


              • #8
                Potwierdzam! Pani Orzechowska to świetny specjalista jeśli chodzi o ortodoncję. Leczy się u niej cała moja rodzina. Przemiła, dzieci się jej nie boją. Ma fach w dłoni

                Komentarz


                • #9
                  Warto też zajrzeć do kliniki Bonelli Dental. Mają świetnych specjalistów od zębów.

                  Komentarz


                  • #10
                    Może nie z Warszawy, ale z Radomia i owszem . Polecam doktor Radziszewską, naprawdę świetny lekarz, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy ortodontyczne. Miałem z tym ogromne problemy przez wiele lat i nie mogłem znaleźć odpowiedniego lekarza, dopiero pani doktor pomogła mi się z nimi uporać. Więc lekarz sprawdzony , także polecam z czystym sumieniem. Namiary są na strone

                    Komentarz


                    • #11
                      Mój ortodonta

                      Jestem właśnie w trakcie leczenia ortodontycznego i pamiętam jak sama szukałam profesjonalnej kliniki, koleżanka poradziła mi Artodonto, gdzie sama prostowała ząbki. Sama klinika zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie: nowy sprzęt, miła obsługa i wszystko jasne. Dostałam dokładne wskazówki i opis całego przebiegu leczenia. Jestem zadowolona, jeżeli chcesz poczytać więcej i sprawdzić ceny to na stronie znajdziesz wszystkie informacje i kontakt - ja pisałam kilka maili na początku, szybko odpisują.

                      Komentarz


                      • #12
                        Poczytaj opinie w Internecie, np. tutaj:

                        Komentarz


                        • #13
                          Zdecydowanie Sylwia Orzechowska z Dental-Design Jaworska na Ursynowie. Chodziłam z córką po wielu ortodontach, ale dopiero tej Pani udało się namówić małą do otworzenia buzi. Teraz jesteśmy na etapie tworzenia aparatu. W każdym razie polecam dr Sylwię z całego serca!

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez mobi Zobacz posta
                            a ja polecam lekarzy z Dormedu. Mają tam lekarzy wszystkich specjalności, do tego własną pracownię protetyczną więc bez problemu zajmą się wszelkimi zębowymi problemami. Ja korzystam z ich usług i polecam!
                            Zgadzam się! Wynająłem na mieszkanie z żoną i synem w Warszawie i postanowiliśmy zgłosić syna do tej kliniki mają naprawdę świetnych specjalistów byliśmy już z nim u 8 lekarzy i wszyscy mówili, że nie są w stanie wyleczyć tej wady bez ryzyka uszkodzenia nerwów. Lekarz z Dormedu od ręki znalazł rozwiązanie i już od 6 miesięcy syn ma aparat i zęby się ładnie prostują

                            Komentarz


                            • #15
                              Z Warszawy niestety nie znam żadnego porządnego ortodonty, ale jeśli chodzi o Wrocław to z czystym sumieniem mogę Ci polecić wizytę w . Sam już nie raz korzystałem z ich konsultacji ortodontycznych i nie mogę na ich temat powiedzieć żadnego złego słowa Po prostu pełen profesjonalizm.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X