Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zły stan zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zły stan zębów

    Witam.Mam 22 lata i strasznie popsute zęby.Ostatni raz byłem u stomatologa kilka lat temu człowiek był młody głupi, nie pilnował stanu zebow, zboczył trochę z drogi,ale sie wyzbierał skończył szkołę, studiuje ,pracuje. Niestety przeszłość nie daje spokoju i z moimi zębami jest coraz gorzej.Parę razy próbowałem iść do stomatologa ,parę razy miałem totalną blokadę i nie poszedłem i gdy wreszcie się zebrałem to miałem podobne doświadczenie do osób z tego forum.Pan doktor w Myślenicach zwymyślał mnie i skończyło sie na 1 plombie kupie wstydu i złości,wiecej razy już się nie pojawiłem.Szukam pomocy i porady co dalej gdzie sie zgłosić.Niestety moja praca a w zasadzie szefowie nie pozwolą mi na dłuższe przestoje tak wiec chciałbym leczyć się popołudniami/wieczorami .Ogólnie nie wiem co dalej .Proszę o porade.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  • #2
    witam
    polecam ci w takim wypadku leczenie w narkozie.
    siadasz raz na fotelu i w zasadzie wszystko są w stanie ci zrobić na 1 wizycie.
    co do strachu - w takim wypadku nie musisz się przejmować, ty sobie śpisz a lekarz pracuje - idealne rozwiązanie dla osób które się boja.. skorzystałam również i ja z takiej opcji więc dlatego polecam.
    nie wiem skąd jesteś ale mogę ci polecić klinikę DENTIS w Warszawie.
    przetestowałam ich na własnej skórze i z czystym sumieniem mogę polecać.
    powodzenia życzę

    Komentarz

    Pracuję...
    X