Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przerwa między jedynkami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przerwa między jedynkami

    Witam, mam problem z moimi jedynkami mam diastemie między nimi ok.2mm
    Byłem u ortodonty, musiałbym nosić aparat ok. 2 lat ogółem średnio mi się to widzi a dodatkowo stwierdził że niedługo wyjdą ósemki - więc czy jest sens nosić aparat przed wyjściem tych ósemek ? I czy istnieje możliwość, że jeśli wyjdą mi ósemki to zęby mi się przesuną i nie będzie tej szpary (2mm) ? Pozdrawiam .

  • #2
    Wydaje mi się, że sensu zbytnio nie ma ale dentystą nie jestem moja siostra leczyła się ortodontycznie w klinice dormed pod Warszawą i wiem, że tam przed założeniem aparatu wyrwali jej ósemki, a moja dentystka twierdzi, że ogólnie wyrwanie, to najlepsze co z nimi można zrobić, bo zazwyczaj szybko się psują no i zaburzają układ zębów, który już mamy. Tylko tu jest inna kwestia - tak do końca to nigdy nie wiadomo kiedy komu ósemki wyjdą więc możesz czekać i czekać

    Komentarz


    • #3
      Zawsze możesz założyć licówki i problem przerwy między zębami zniknie

      ________________
      Poszukujesz ciekawej witryny?

      Komentarz


      • #4
        Albo..szparę pokochać


        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez julka Zobacz posta
          Wydaje mi się, że sensu zbytnio nie ma ale dentystą nie jestem moja siostra leczyła się ortodontycznie w klinice dormed pod Warszawą i wiem, że tam przed założeniem aparatu wyrwali jej ósemki, a moja dentystka twierdzi, że ogólnie wyrwanie, to najlepsze co z nimi można zrobić, bo zazwyczaj szybko się psują no i zaburzają układ zębów, który już mamy. Tylko tu jest inna kwestia - tak do końca to nigdy nie wiadomo kiedy komu ósemki wyjdą więc możesz czekać i czekać
          Dokładnie, nie wiadomo kiedy ósemki wyjdą

          Komentarz


          • #6
            U mnie też dentyści twierdzą,że lepiej się ich pozbyć.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez prquse Zobacz posta
              Albo..szparę pokochać
              to najlepsze rozwiązanie
              Ostatnio edytowany przez migotka; 21.06.2013, 12:17.

              Komentarz


              • #8
                Mój lekarz z Doremdu również twierdzi, że z ósemkami to nigdy nic nie wiadomo, ale z tego co się orientuję, to można usunąć nawet zawiązki ósemek więc musisz udać się do dentysty i zobaczyć co da się zrobic z Towimi ósemkami.

                Komentarz


                • #9
                  Może być tak, że aparat ortodontyczny przyspieszy wychodzenie ósemek i wtedy możesz je usunąć lub zostawić, jeśli masz kompleksy prze przerwę to zdecydowanie nie czekaj czy może wyrosną, czy może nie i kiedy.

                  Komentarz


                  • #10
                    badz jak Karolak

                    Komentarz


                    • #11
                      mój kolega miał taką przerwę, ale niestety nie umiał jej zaakceptować, zafundował sobie licówki i powiem, że wygląda to świetnie licówki są bardzo ładne, ale wyglądają naturalnie i jak ktoś nie wie, to z pewnością się nie zorientuje, że to nie naturalne zęby. Tylko ważna sprawa - muszą być zrobione dobrze, dlatego warto poszukać .

                      Komentarz


                      • #12
                        Niektórym osobom taka "szparka" po prostu pasuje i dodaje im uroku. Jednak jeśli bardzo komuś przeszkadza to nalepiej udać się do dentysty i zapytać o dostępne rozwiązania.

                        Komentarz


                        • #13
                          ja osobiście wyrwałam ósemki przed założeniem aparatu ortodontycznego, ale moje były już na wierzchu i zdecydował, żeby je usunąć. Z tego co się orientuje to chirurgicznie można usunąć zawiązki zębów, udaj się więc do dobrego lekarza i zobacz co Ci powie

                          Komentarz


                          • #14
                            Idź do stomatologa i wykonaj najlepiej panoramiczne, będzie na nim widać czy masz zawiązki ósemek

                            Komentarz


                            • #15
                              Czy tylko ja mam tutaj takie wrażenie, że ludzie w treści postów reklamują swoje strony?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X