Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aparat dla 30 stki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aparat dla 30 stki

    Mam bardzo krzywe zęby w dolnej szczęce, ostatnio mój dentysta zasugerował aparat, ale czy już nie jest za późno? Jestem po 3 stce i jakoś wątpię że mogę jeszcze wyprostować zęby a nie chciałabym wyrzucać tyle kasy w błoto

    ________________
    Strona

  • #2
    Nie jest za późno, jestem po 50 i też noszę. Efekty są bardzo widoczne. Aparat zaproponowano mi nie ze względów estetycznych a jedynie zdrowotnych. A więc do dzieła.

    Komentarz


    • #3
      Oczywiście, że nie jest za późno ! Ludzie zakładają aparaty na zęby w każdym wieku, nie tylko w nastoletnim. Ja swój nosiłem na studiach, przez prawie 2 lata ale nie żałuję ponieważ mam teraz idealnie proste i ładne zęby.
      I pamiętaj, że taki aparat jest uroczy Pokazuje, że dbasz o siebie.
      ________________

      Komentarz


      • #4
        w każdym wieku ma to sens.

        Komentarz


        • #5
          Też już nie jestem młoda, ale właśnie mój dentysta namówił mnie na aparat, niezbyt mi się to podoba ale cóż dla urody trzeba pocierpieć

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez madona Zobacz posta
            Mam bardzo krzywe zęby w dolnej szczęce, ostatnio mój dentysta zasugerował aparat, ale czy już nie jest za późno? Jestem po 3 stce i jakoś wątpię że mogę jeszcze wyprostować zęby a nie chciałabym wyrzucać tyle kasy w błoto

            ________________
            Strona

            Absolutnie nie jest za późno, jak tylko masz chęć to noś

            Komentarz


            • #7
              Wszyscy tu maja racje aparat to dobry pomysł i wiek nie ma tu żadnego znaczenia.

              Komentarz


              • #8
                Właśnie mija mój pierwszy miesiąc od kiedy założyłam aparat na zęby. Obawiałam się bólu, tym bardziej po przeczytaniu na różnych stronach takich jak ta: że można odczuwać dyskomfort szczególnie na początku. Tymczasem okazało się, że nic do tej pory mnie nie bolało, jedynie przez pierwsze dwa dni od założenia musiałam jeść bardziej płynne posiłki. Teraz kompletnie nie odczuwam tego, że noszę aparat. A Wy? Jak miałyście w tym początkowym okresie?

                Komentarz


                • #9
                  ja słyszalem ze mozna w kazdym wieku

                  Komentarz


                  • #10
                    moja znajoma robila w wieku 35 lat wiec da sie

                    Komentarz


                    • #11
                      Zęby to wizytówka człowieka, więc jestem zdania że na aparat nigdy nie jest za późno.

                      Komentarz


                      • #12
                        Noszenie aparatu nie wynika z wieku, a z kwestii zdrowotnych. Jeżeli masz mieć później problemy z powodu krzywych zębów, to warto się przemęczyć kilka lat z aparatem. Teraz są dostępne takie modele, że wyglądają bardzo dyskretnie i czasem trzeba się przyjrzeć, by je zauważyć. Największym problemem, ale takim do pokonania, jest przyzwyczajenie się do niego i unikanie niektórych artykułów spożywczych, żeby nie uszkodzić aparatu i ust.

                        Komentarz


                        • #13
                          Aparat ortodontyczny można założyć praktycznie w każdym wieku, moim zdaniem warto jak najbardziej. Ja właśnie w wieku 30 lat założyłem aparat i nie żałuję swojej decyzji, proste zęby to nie tylko ładny uśmiech, ale też i zdrowie. Jakbyście szukali ortodonty z Krakowa to warto zajrzeć na stronę - mają dobrych ortodontów, którzy naprawdę znają się na rzeczy, poza tym atmosfera jest bardzo miła.

                          Komentarz


                          • #14
                            Mój ortodonta mówi, że na aparat nigdy nie jest za późno. Jestem już rok po zakończeniu leczenia ortodontycznego i efekty są niesamowite. Jest to jednak droga zabawa. Zarówno za założenie aparatu na górny i dolny łuk kosztowało mnie 3 000 zł. Podobnie zdjęcie. A bywa jeszcze drożej.

                            Komentarz


                            • #15
                              A może warto zostawić ten temat specjaliście? Sądzę, że można sobie w ten sposób wielu trudności oszczędzić.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X