Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kąt zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kąt zębów

    Witam!

    Nie wiedziałem czy to dobre miejsce na taki temat, ale postanowiłem że zaryzykuję.

    No to może zaczne, nie będe przedłużał, mam nie ładne zęby, które wymagają, że tak to powiem, pomocy, aparat na zęby i takie tam. Na taką pomoc mnie niestety nie stać, zamierzam na to zbierać jednak trochę to potrwa. I właśnie tu chciałbym Was o coś zapytać, chciałbym, do czasu gdy nie uzbieram na aparat, przynajmniej częściowo polepszyć wygląd moich zębów, a konkretnie dwóch przednich górnych ( wybaczcie za nie profesjonalność ). Owe zęby mam dość mocno wykrzywione w przód, przez co górną wargę mam również wysuniętą, co z kolei bardzo negatywnie wpływa na ogólny wygląd twarzy, tak bardzo, że wcześniej sądziłem że mogę mieć tyłozgryz. No i tu dochodzę do sedna, chciałbym spytać czy istnieje jakaś możliwość wyrównania tych dwóch zębów, tak, żeby aż tak bardzo nie były wykrzywione na zewnątrz, oczywiście mówie tu o czymś poza aparatem, czymś co byłbym w stanie zrobić bez większych pieniędzy. Wiem że temat może być dość durny i chaotycznie napisany, wiem też że bez zdjęć może być ciężko Wam zrozumieć, mimo to mam nadzieję że znajdę tu pomoc, a przynajmniej zostanę jakoś "pokierowany". Dzięki.

    Pozdrawiam!

  • #2
    Jedynie co mi się nasuwa , to zrobienie ruchomego aparatu, takie jak dostają dzieciaki. Płyta aktywna górna z aktywnym łukiem wargowym. Efekty oczywiście nie będą takie jak przy aparacie stałym, ale przy odpowiednio długim czasie noszenia mogą pomóc

    Komentarz

    Pracuję...
    X