Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osad na zebach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Osad na zebach

    Witam, jestem tutaj nowy. Mam takie pytanie czy wiecie może czy jest jakaś szansa (jak jest to jaka) aby coś zaradzić takiemu osadowi na zębach gdyż strasznie się krepuje jak się uśmiecham bo brzydko to wygląda

    Z góry dziękuje ze odpowiedzi.




  • #2
    Dbałość o zęby

    Osad na zębach zdejmie Ci dentysta bez problemu. Chyba wszystkim się robi tak więc nie ma się czego wstydzić, tylko trzeba dbać. Ja profilaktycznie robię sobie profesjonalne czyszczenie u dentysty raz w roku. Mogę polecić Ci mojego. Dr Jaczewska z kliniki perfekt z warszawy tel do nich: 22 8266060 lub Poza wszystkim to świetna dentystka. mam do niej 100% zaufanie. odkąd do niej trafiłem nie mam żadnych problemów z zębami.

    Komentarz


    • #3
      polecam wizytę u higienistki stomatologicznej.. kompleksowe czyszczenie sprawi ze poczuje sie o wiele lepiej.
      jesli jestes z wawy polecam ci moja higienistkę p Anią (niestety nazwiska nie pamietam, ale myślę że w gabinecie będą wiedzieć o kogo pytasz)
      gabinet nazywa sie dentis.. bardzo delikatna i dokładna

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Damian3212 Zobacz posta
        Witam, jestem tutaj nowy. Mam takie pytanie czy wiecie może czy jest jakaś szansa (jak jest to jaka) aby coś zaradzić takiemu osadowi na zębach gdyż strasznie się krepuje jak się uśmiecham bo brzydko to wygląda

        Z góry dziękuje ze odpowiedzi.



        Ja też mam taki problem i stosuję pasty wybielające

        Komentarz


        • #5
          Osad na zębach może być problemem. Wiem po sobie - w moim przypadku problemem był jedzenie. W pewnym momencie reagowałem na nie jak psy z eksperymentu Pawłowa - serio, mogłabym być idealnym obiektem badań, miałam .

          Podstawą jest wg. mnie o wiele częstsze mycie zębów oraz stosowanie specjalnych środków - najlepiej past. Jeśli nie, to polecam jak któraś z przedmówczyni - udać się do stomatologa higienicznego. Specjalista załatwi problem.
          Ostatnio edytowany przez Anka1978; 18.06.2013, 15:15.

          Komentarz


          • #6
            Pasty niewiele tu pomogą. Zęby trzeba starannie szczotkować a gdy zachodzi taka potrzeba usunąć osad nazębny u dentysty
            Ostatnio edytowany przez migotka; 21.06.2013, 12:15.

            Komentarz


            • #7
              Jesli masz problem z osadem, podstawą jest dokładne czyszczenie zębów, zanim nalot się zmineralizuje i zamieni w osad. Chociaż i tak nalezy raz na jakiś czas usuwać osad i kamień, ja chodzę do kliniki Dormed i bardzo polecam jeśli jesteś z okolicy Warszawy!

              Komentarz


              • #8
                pasty pomoga troszeczke (dentivit i inne) ale lepiej idz na skaling/piaskowanie
                ogranicz picie herbaty/kawy i myj kly 3razy dziennie
                jak juz osad osiadzie to trudno sie go wyzbyc a jeszcze gorzej jak "wgryzie" sie w szkliwo
                zamien szczoteczke zwykla na elektryczna (soniczna najlepiej bo dziasla az tak w kosc nie dostaja ale to juz koszuje 200-400zl zalezy od modelu) pasta nie robi roznicy az takiej

                Komentarz


                • #9
                  miałem podobny problem. Poszedłem na piaskowanie i od tamtego momentu używam tej pasty i szczoteczki elektrycznej. Póki co osad nie wrócił

                  Komentarz


                  • #10
                    osad na zębach to nic niezwykłego, wielu ludzi go ma, tylko regularnie usuwa! Ja polecam wspomniany Dormed, chodzę regularnie i mój stomatolog pilnuje, kiedy jaki zabieg należy wykonać

                    Komentarz


                    • #11
                      ja zdejmuje osad średnio raz do roku i bardzo polecam regularne wizyty Chodzę do Studia SE+ w Krakowie i jestem bardzo zadowolona, więc jeśli jesteś z Małopolski to bardzo polecam! Zęby wyglądają o wiele lepiej, są bielsze i bardziej lśniące.

                      Komentarz


                      • #12
                        Idz na piaskowanie i po problemie. Ja byłam tu:

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Damian3212 Zobacz posta
                          Witam, jestem tutaj nowy. Mam takie pytanie czy wiecie może czy jest jakaś szansa (jak jest to jaka) aby coś zaradzić takiemu osadowi na zębach gdyż strasznie się krepuje jak się uśmiecham bo brzydko to wygląda

                          Z góry dziękuje ze odpowiedzi.


                          najlepiej to odwiedzić , niech ci oczysci zeby...

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X