Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • koronka

    Witam, mam problem. gdy bylam dzieckiem moja jedynka po przewroceniu sie troche się ułamała, do tego wysuneła sie do przodu a druga jedynka przesunela sie do tylu. teraz chce to zmienic. myslalam nad koroną na obydwie jedynki. moje pytanie: czy trzeba wyrywac te dwie jedynki (dodam, że przez wysunietą do przodu jedynkę podnioslo mi sie dziąsło do góry), czy mozna te jedynki zatem spilowac (dodam, że są zdrowe), aparat staly odpada, czy jest tez mozliwosc spilowania obydwu jedynek i obydwu dwojek i nalozenia na nie koron? czy widzicie jakies inne rozwiazanie? czy moze byliscie w podobnej sytuacji? z gory dziekuje za odpowiedz.

  • #2
    Pisałem już na jakimś innym forum o swojej dentystce, ale chętnie napiszę to ponownie. wiem jak trudno o dobrego stomatologa, sam miałem podobny problem i moja dziewczyna zaprowadziła mnie do swojej pani doktor. od tamtej pory stałem się jej fanem ja również. to najlepszy specjalista z jakim miałem do czynienia a nie jestem najmłodszy i mam różne doświadczenia również ze stomatologami. W każdym razie Pani doktor robi niesamowite rzeczy z zębami a przy okazji nie niszczy ich. mój znajomy miał martwą jedynkę, jego lekarz zaproponował mu usunięcie tego zęba i zrobienie koronki, zaprowadziłem go do dr. Jaczewskiej. Okazało się, że doktor zaproponowała mu licówkę i obiecała, że ząb nie będzie się odróżniał od pozostałych i wytłumaczyła dlaczego nie warto usuwać własnego zęba. Jest świetnym specjalistom a do tego uczciwym człowiekiem. mam do niej 100% zaufanie. polecam Ci ją gorąco. jestem przekonany, że coś Ci doradzi. tel do niej to 22 8266060 a jak chcesz poczytać o nich to zajrzyj za stronę

    Komentarz

    Pracuję...
    X