Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opinie o klinikach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opinie o klinikach

    Hej,
    czy ktoś z was korzystał z usług warszawskiej kliniki astermed? Albo ma jakies wiadomości? Opinie znajomych?
    Przeprowadziłam się w jej okolice, szukam teraz dla siebie dentysty a nie chce juz chodzic do pierwszego lepszego...

  • #2
    Niestety o tej klinice nic nie słyszałam. Ja też jestem z Warszawy, więc mogę Ci polecić mojego stomatologa. Dokładnie to leczę się w Pruszkowie (koło Warszawy). Kawałek jest, ale naprawdę warto, bo to genialna klinka. Mają specjalistyczny sprzęt, wykonują zabiegi w mikroskopie. No ogólnie to już jest wyższy poziom. Lekarze tam pracujący, to prawdziwi fachowcy. Ja leczę się u Pani Aleksandry Jaworskiej - bardzo miła kobieta, ale co istotne świetny stomatolog

    Komentarz


    • #3
      Opinie o klinikach

      Zamieszczone przez tosia_28 Zobacz posta
      Hej,
      czy ktoś z was korzystał z usług warszawskiej kliniki astermed? Albo ma jakies wiadomości? Opinie znajomych?
      Przeprowadziłam się w jej okolice, szukam teraz dla siebie dentysty a nie chce juz chodzic do pierwszego lepszego...

      Nie miałam okazji słyszeć, ani skorzystać z usług kliniki Artmed. Mieszkam w Warszawie na osiedlu Wilanowa, mogę Ci polecić sprawdzoną opiekę dentystyczną jaką zapewnia . Proponują szeroki zakres usług, jak również zapewniają dostęp do lekarzy stomatologów różnych specjalizacji. Kilka dni temu dostałam nieprzerwany ból zębów górnej szczęki, a w nagłym wypadku szybką i fachową pomoc zapewniło mi pogotowie stomatologiczne jakie oferuje ta klinika przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Polecam

      Komentarz


      • #4
        A Klinka Fabdent? Potrzebuję szybko zrobić rentgen - odesłał mnie na nie lekarz stomatolog z poleconej kliniki, niestety był to niewypał, bo koleś straszył samym wyglądem i mój strach przed dentystą wzmógł jego wyraz twarzy... fabdent mam po drodze do domu. Oferta wygląda ok - czy ktoś korzystał z ich usług? Z góry dzięki

        Komentarz


        • #5
          Ja już dawno nie chodzę do gabinetów, gdzie nie robią na miejscu RTG. To na ogół gabinety, które już się nie rozwijają. U nich też nie ma najnowszych osiągnięć stomatologii. Kiedyś po leczeniu kanałowym, po kilkunastu latach ząb nawet dobrze oczyszczony psuł się i trzeba było go wyrwać. Potem już tylko drogie implanty lub proteza. Jedno droższe od drugiego. Tymczasem można po prostu dokładniej oczyścić kanał i dzięki temu dłużej mieć swoje zęby nie płacąc za drogie implanty czy niewygodną protezę. Takie usługi znalazłam w DeClinic w Warszawie. Można o tym poczytać na stronie:

          Komentarz


          • #6
            Znacie może jakiegoś ? Ważne żeby był dobry!

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Polizof Zobacz posta
              Niestety o tej klinice nic nie słyszałam. Ja też jestem z Warszawy, więc mogę Ci polecić mojego stomatologa. Dokładnie to leczę się w Pruszkowie (koło Warszawy). Kawałek jest, ale naprawdę warto, bo to genialna klinka. Mają specjalistyczny sprzęt, wykonują zabiegi w mikroskopie. No ogólnie to już jest wyższy poziom. Lekarze tam pracujący, to prawdziwi fachowcy. Ja leczę się u Pani Aleksandry Jaworskiej - bardzo miła kobieta, ale co istotne świetny stomatolog

              Zgadzam się z poprzednikiem. Też leczyłam się w klinice Dental-Design w Pruszkowie i bardzo sobie ją chwalę. Mają fachowe podejście do pacjenta, no i co ważne mają tam świetny sprzęt. Nie ujmując kadrze, której również nic nie brakuje. Polecam

              Komentarz


              • #8
                Dobra klinika stomatologiczna mieści się w Krakowie przy ulicy Krakowskiej 49

                Komentarz


                • #9
                  Kraków

                  Wizyta u stomatologa pewnie rzadko kiedy może być przyjemna dlatego ja w Krakowie odwiedzam klinikę Cichoń Stomatologia. Zajmują się med. estetyczną, ortodoncją, stom. dziecięcą, chirurgia stom., itp - najlepiej sami przeczytajcie na ich stronce. Naprawdę polecam bo wykonują swoją pracę fachowo.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Aluska1 Zobacz posta
                    Też leczyłam się w klinice Dental-Design w Pruszkowie i bardzo sobie ją chwalę.
                    Nie ujmuję profesjonalizmu tej klinice i zachęcona wpisami próbowałam się czegoś więcej dowiedzieć. Są drodzy, żeby nie napisać bardzo drodzy - nie znajduję uzasadnienia dla niektórych cen. No przykro mi, nie oczekuję, że będzie za darmo, ale bez przesady.
                    Ktoś tu polecał Fabdent - nie znam, ale chyba ich sprawdzę. Cennik jaki podają na stronie wygląda bardziej rozsądnie - ciekawe czy tak jest w rzeczywistości.

                    Komentarz


                    • #11
                      re

                      ja polecam Royal Dent w Poznaniu!

                      Komentarz


                      • #12
                        ja chodze do dentysty w . Nie mam potrzeby zmiany bo tam jest profesjonalna opieka i mily personel wczesniej balem sie dentystow, ale teraz strach juz minal

                        Komentarz


                        • #13
                          Jeżeli o Warszawę to ja polecam klinikę dentystyczną Dental-Design Jaworska na Ursynowie. Moim zdaniem to najlepsza klinika w całym woj. mazowieckim.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja nie choruję tak bardzo i często, ale mam kilka przypadłości takich na stałe, które wymagają od czasu do czasu kontroli, np. słaby wzrok.
                            W zależności od dostępności usług, korzystam i z NFZ i prywatnie.
                            Jednak moja lecznica w mieście bardzo się pogorszyła w ostatnich latach, bo pokończyli długoletnie współprace z kilkoma ważniejszymi lekarzami i teraz jest nagromadzenie internistów.
                            Zdarza się, że muszę iść do przychodni w sąsiednim, większym mieście, na badanie, bo u mnie po prostu nie ma lekarza tej specjalności.

                            Możliwe, że ta sytuacja ma jakieś przełożenie na moją opinię o klinikach, bo np. pamiętam, jaka byłam zaskoczona, będąc tymczasowo w Anglii, kiedy nie dość, że znalazłam bez większego trudu polską przychodnię , to jeszcze bardzo dobrego stomatologa, choć słyszałam często, że tam ciężko o takiego. Ogólnie zawsze jestem zaskoczona, kiedy się okazuje, że przychodnia ma prawidłowe podejście do pacjentów i doświadczam tego sama, bo się przyzwyczaiłam, że w mojej lokalnej placówce bywa z tym różnie (choć bardzo źle nie jest).

                            Komentarz


                            • #15
                              Jeżeli chodzi o zęby, to najlepiej postawić na jak najlepsze leczenie, nie ma się co cackać, bo problemy z zębami to nie przelewki. Ja sama jeżeli chodzi o dobrego dentystę, to musiałam trochę poczekać, trochę popytać wśród znajomych. Zdecydowanie mogę polecić można poczytać o zabiegach jakie przeprowadzają, jak również zapoznać się z samą kliniką. Bardzo ciekawie wyglądają również metamorfozy ukazane na zdjęciach!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X