Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co mam zrobić????????Pomocy!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co mam zrobić????????Pomocy!

    Mam 18 lat.Od kilku dni bolaly mnie zeby z lewej strony wiec poszlam do dentystki(na NFZ).Pani doktor znalazla przyczyne ,rozwiercila zeba,zalozyla trutke i wyznaczyla termin nastepnej wizyty.Powiedziala jeszcze ze mam zgorzel tego zeba (ząb trzonowy).No wiec poszlam dzisiaj do niej.Okazalo sie ze ona mi robi tego zeba kanalowo.Ona o tym mi jednak nic nie wspomniala ale przy tej wizycie nie trudno bylo sie zorientowac.No wiec wyczyscila mi kanaly i wyznaczyla termin nastepnej wizyty.Powiedziala jednoczesnie ze dzisiaj leczyla mnie ''gratis'' ale juz przy nastepnej wizycie musze zaplacic 200 zl za wypelnienie kanalow.Dla mnie to jest suma nie do zdobycia.Nie mam pieniedzy,na rodzicow nie moge liczyc poniewaz pochodze z bardzo biednej rodziny.Kto mi teraz dokonczy tego zeba?Lekarka powiedziala ze jak bym nie miala 18 lat to by mi go zrobila.Wiec wynika z tego ze te pare miesiecy zadecydowalo o tym ze mam zeba albo wyrwac( bo to akurat ubezpieczenie obejmuje) albo chodzic z ta trutka dopuki nie wypadnie a potem znosic bol.......Co mam zrobic? Nie chce wyrywac zebow w mlodym wieku! A pieniedzy napewno nie zdobede.....

    POLSKA TO CHORY KRAJ!!

    ps.ze złamanym palcem ortopeda chciał mnie przyjąć za miesiąc!

  • #2
    Przyznam, że bardzo przykre to co tu piszesz, szkoda właśnie, że niektórzy ludzie są jacy są. A z którym to zębem masz problemy?

    Komentarz

    Pracuję...
    X