Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

proszę o poradę - moje uzębienie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • proszę o poradę - moje uzębienie

    witam,
    pare lat temu jako nastolatek miałem wyrywaną lewą górną 6tkę i prawą górną 5tkę, po jakimś czasie zęby porozchodziły się powstały szpary między nimi najbardziej między 2ką i 3ką, ponizej foty jak to wygląda, jak można to poprawić i jakich kosztów się spodziewać żeby lepiej wyglądało bo uśmiech powinien być ładny a nie takie coś ;/








    pozdrawiam

  • #2
    Najlepiej było by udać się do ortodonty. Lekarz z pewnością zaproponuje takie rozwiązania, które pozwolą Ci być usatysfakcjonowanym i cieszyć się pięknym uśmiechem

    Komentarz


    • #3
      Odp

      Mialam podobna sytuacje przerwę miedzy jedynkami i miedzy 1a2 skonsultowalam i okazało się ze jest rewelacyjne rozwiazanie kosmetyczne zapelnienie tych szpar materiałem takim jak plomba efekt rewelacja kolor identyczny co wazne nie piluje sie zeba jestem bardzo zadowolona polecam Wójcik dental clinik szczególnie polecam dr.Adama pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Możliwe że zaproponują Ci aparat, tak jak mojemu znajomemu założyli i mu się wyrównało, bo miał podobnie. Co prawda możesz się spodziewać, że to potrwa trochę czasu.

        Komentarz

        Pracuję...
        X