Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie a specjalistyczne wykształcenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybielanie a specjalistyczne wykształcenie

    Szanowni Państwo,
    Bardzo proszę o odpowiedź na następujące pytanie: czy do wykonywania zabiegu wybielania zębów lampą i preparatem Opalescence o niskim stężeniu 10 lub 15% należy mieć jakieś wykształcenie medyczne?
    Byłem na takim zabiegu i okazało się, że pani która nakładała ten preparat jest weterynarzem!!
    Na jakiej zasadzie działa ta firma skoro ktoś taki może wykonywać te zabiegi?

  • #2
    Zamieszczone przez cin Zobacz posta
    Szanowni Państwo,
    Bardzo proszę o odpowiedź na następujące pytanie: czy do wykonywania zabiegu wybielania zębów lampą i preparatem Opalescence o niskim stężeniu 10 lub 15% należy mieć jakieś wykształcenie medyczne?
    Byłem na takim zabiegu i okazało się, że pani która nakładała ten preparat jest weterynarzem!!
    Na jakiej zasadzie działa ta firma skoro ktoś taki może wykonywać te zabiegi?


    Zazwyczaj zabieg wybielania takim czy innymi preparatami wykonuje lekarz lub wykwalifikowana asystentka stomatologiczna. Ciekawi mnie gdzie odbywał się ten zabieg skoro wybielał weterynarz W każdym razie zawsze bezpieczniej i pewniej udać się do dobrego stomatologa i zadawać przed zabiegiem dużo pytań.

    Komentarz


    • #3
      Tak, ale chodzi mi o to czy prawnie jest to dozwolone.
      Tutaj robilem wybielanie:

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez cin Zobacz posta
        Tak, ale chodzi mi o to czy prawnie jest to dozwolone.
        Tutaj robilem wybielanie:
        Nie jest to prawnie dozwolone.

        Komentarz

        Pracuję...
        X