Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy aparat ruchomy cos zdziała...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czy aparat ruchomy cos zdziała...

    Witam ; D Mam pytanie odnosnie aparatu ruchomego. Mam krzywe jedynki tak jakby wbite do środka nieumiem wytłumaczyc ale załączam zdjecia ; D mam nadzieje że cos widac. czy taki apart dałby rade to skorygowac , wyprostować je? czy już musi byc stały ? z góry dizkeuej za odpowiedzi.
    Załączone pliki

  • #2
    [QUOTE=softnells;3573]Witam ; D Mam pytanie odnosnie aparatu ruchomego. Mam krzywe jedynki tak jakby wbite do środka nieumiem wytłumaczyc ale załączam zdjecia ; D mam nadzieje że cos widac. czy taki apart dałby rade to skorygowac , wyprostować je? czy już musi byc stały ? z góry dizkeuej za odpowiedzi.[/QU



    Obawiam się, że w twoim przypadku do wyprostowania zębów musiałby byc zastosowany aparat stały, ruchome aparaty są używane u bardzo młodych osób, kiedy kości są bardziej podatne na korygowanie. Najlepiej było by udac się do ortodonty na konsultację, wtedy rozwieją się twoje wątpliwości

    Komentarz


    • #3
      istnieje nowoczesna metoda, mało rozpowszechniona, mało kto ją zna, zarówno w środowisku lekarzy jak i pacjentów. są to płytki CA, które działają identycznie jak aparat stały, z tym ze są przezroczyste( nie widac ich na zebach),zdjemuje sie je tylko do jedzenia i picia i nosi caly dzien i noc. sa idelane w prostowaniu pojedynczych zebow. ortodonta pobiera wycisk raz na miesiac i technik wykonuje 3 sztuki, ktore sie zmienia co tydzien przez miesiac, czas leczenia jest uzalezniony od wady.jeden zestaw plytek (3 sztuki/miesiac) kosztuje ok 750zl. ja sama stosowalam je przez 3 miesiace zeby wyprostowac zeby od 13 do 23 i jestem bardzo zadowolona, w przyszlym miesiacu zaczynam prostowac przednie zeby żuchwy

      Komentarz

      Pracuję...
      X