Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Parodontolog Gdańsk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Parodontolog Gdańsk

    Witajcie

    Miałem straszne problemy z parodontozą (zaniedbana przez pracę za granicą).
    Jeśli ktoś szuka dobrego parodontologa lub dentystę z okolic Trójmiasta (Gdańska, Gdyni, Sopot) to polecam Pana doktora Wiesława Nowakowskiego.
    Świetny specjalista, miła i profesjonalna obsługa.
    Namiary można znaleźć na:

  • #2
    Jeżeli z Gdańska to tylko do Kryspin-Dent. Najlepsza klinika na pomorzu jeżeli nie w Polsce. Byłem tam robić implant, i wyszedłem zadowolony(aż się uśmiechałem;P). Pełen profesjonalizm. Oprócz implantu chodzę tam ogólnie do dentysty i wszystko na jak najwyższym poziomie. Najlepiej sprawdzić samemu na ich stronie.

    Komentarz


    • #3
      Ja również uważam, że jeśli Gdańsk to tylko kryspin-dent. Warto wspomieć że zajmują się min. szkoleniami dla dentystów co mówi samo za siebie, bo żeby szkolić innych trzeba samemu posiadać ogromną wiedzę i doświadczenie. Ich kadra to wybitni specjaliści o czym przekonaliśmy się wielokrotnie z moją rodziną podczas korzystania z ich usług.

      Komentarz


      • #4
        może na słowackiego. Byłam tak kilka razy i zawsze wychodziłam zadowolona

        Komentarz


        • #5
          dentysta

          Bardzo długo szukałam dobrego protetyka. Moje doświadczenia z tego typu lekarzami nie należały do udanych. W końcu natrafiłam w Internecie na opinie o . Wprawdzie to poza Trójmiastem, ale pani dr wykonała mi protezę, która mi nie wadzi. Jestem zadowolona z jej usług i mogę znów się uśmiechać.

          Komentarz


          • #6
            Ja znam stomatologa/periodontologa, którego mogę z całą pewnością polecić. Jestem pod jego opieką już ponad 10 lat. Jest to Pani Agnieszka Skalska na ul. Kartuskiej w Gdańsku. Polecam

            Komentarz


            • #7
              ja polecam , bardzo dobry gabinet. całą moja rodzina tam chodzi

              Komentarz


              • #8
                Jeśli ktoś się rozgląda z dobrym periodontologiem w 2019 roku, w Gdańsku to z czystym sumieniem mogę polecić periodontologię w klinice na Zaspie. Wybielałem tam zęby, a moja narzeczona miała przyjemność wyleczyć się z paradontozy (na szczęście udało się wyleczyć ją w zarodku) -

                Komentarz


                • #9
                  Hmm, tam nigdy nie bylem ale z Gdańska mogę polecić gabinet Dentus Plus [url]https://dentusplus.com.pl/[/url]

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X