Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyrywanie pod narkoza slask

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyrywanie pod narkoza slask

    Gdzie na slasku mozna w miare tanio wyrwac zeby pod narkoza ?
    Gdzies w okolicach zabrza, gliwic.

  • #2
    ja rowniez chcialam usuwac zeba pod narkoza jednak sie nei zgodzili. Pani powiedziala, ze teraz sa bardzo dobre znieczulenia i wgl.
    - tutaj znalazlam w Katowicach

    niestety ceny sa jakie sa.
    niestety nie moge znalezc gabinetu w katowicach tam gdzie ja dzwonilam, ale z tego co kojarze tam bylo jeszcze drozej.

    Komentarz


    • #3
      Miałam ten sam problem. Byłam pewna, że mojego zęba można usunąć tylko pod narkozą, ale dr Palewicz przekonał mnie, że można to zrobić w znieczuleniu miejscowym.
      Namiar na tego stomatologa:
      Bardzo się bałam, ale - wciąż nie mogę w to uwierzyć - nie bolała naprawdę NIC!
      Tu są zęba.

      Komentarz


      • #4
        Dzieki za informacie i porady

        Komentarz


        • #5
          Jeśli chodzi o wyrywanie pod narkozą to możesz spróbować w tym gabinecie: Stomatologia-Pałyga.pl
          Według mnie świetni specjaliści - miałem tam robione i wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z planem, rzetelnie i profesjonalnie.

          Komentarz


          • #6
            narkoza

            Dokładnie tak jak tutaj już wspomniano, nie potrzeba już wykonywać zabiegów pod narkozą, ponieważ istnieje teraz bardzo dobre znieczulenie. Zapewne większość stomatologów miało na myśli The Wand. Jest to sterowany komputerowo system do podawania znieczulenia miejscowego. Jego zaletą jest brak odrętwienia, całkowita zdolność mimiki twarzy oraz mowy w trakcie zabiegu jak i po nim. Więcej o tym można przeczytać tutaj: . Korzystając z The Wand chirurg dentysta Bielsko może wykonywać zabiegi z komfortem dla pacjenta. możecie zerknąć, gdzie w Bielsko Białej stomatolodzy korzystają z takiego znieczulenia..

            Komentarz


            • #7
              Jak jesteś ze śląska to jest . Centrum Medor, mają placówkę na Waszyngtona. Ceny są rozsądne, także śmiało mogę polecić. Tutaj masz namiar

              Komentarz


              • #8
                Wyrywanie zębów pod narkozą

                Po co tak obciążać organizm (zwłaszcza serce)? Znieczulenia miejscowe są teraz wystarczająco skuteczne. Słyszałam też o podtlenku azotu, który niweluje odczucia. Sama miałam usuwane dwa zęby w klinice w Częstochowie. Właściciel, dr Sławomir Sobczyk to prawdziwy specjalista, nawet nie wiem kiedy usunął zęby...

                Komentarz


                • #9
                  Dentysta w Gliwiach

                  Jeśli chodzi o usługi stomatologiczne w Gliwcach to ja polecam BM Quality Med. To najlepszy . Wysokiej jakości usługi i bardzo mili lekarze.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X