Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Super dentysta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Super dentysta

    Witam
    Przez całe moje życie bałem sie panicznie dentysty, bólu, zapachu i wszystkiego co z tym związane. W końcu trafiłem do fantastycznego gabinetu, pełen profesjonalizm.
    W czasie mojej pierwszej wizyty dano mi diskmena i zamiast słuchać dzwięków borowania słuchałem "Dżemu" żadnego bólu, pełne rozluźnienie. Od tego dnia chodzę tam z wielka przyjemnością czego bym się po sobie nie spodziewał, strach minął i wyleczyłem i powstawiałem prawie wszystkie zęby.
    Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić wam ten gabinet a jeśli się zdecydujecie to załatwię wam 5% zniżki.
    A oto adres tego fantastycznego gabinetu:
    DEWADENT- Stomatologia
    al.St.Zjednoczonych 72 lok. 3A Warszawa
    tel. 22 810 09 58; 0 660 005 506

    lub piszcie do mnie na priv: kosa574@wp.pl
    Jeśli się zdecydujecie to mówcie że jesteście od Pana Grzegorza

  • #2
    Super Dentysta

    Dzień dobry.
    Potwierdzam byłam tam na wybielaniu, za super cenę tylko 750 złotych. Super atmosfera, fajne wnętrze i naprawdę profesjonalna obsługa. Naprawdę polecam.

    Komentarz


    • #3
      cos niesamowitego!

      jestem mile zaskoczona! zawsze balam sie dentysty (zreszta jak kazdy ) teraz bede tam przychodzic za kazdym razem!!! Mila atmosfera , przyjemna muzyczka, w poczekalni świeczki no i nie zapomnijmy o klimatycznym wnetrzu bardzo pomyslowo z pomaranczowym kolorem zamiast niebieskiego czy zielonego :P polecam!!! nawet dostalam rabat! :P

      Komentarz


      • #4
        zdecydowanie pozytywne doświadczenia

        zgadzam się całkowicie!!! miejsce wyjątkowe, piszę miejsce bo zwyczajowego gabinetu stomatologicznego nie przypomina... przytulne wnętrze, miła, pozytywnie nastawiona do pacjenta obsługa, lekarz po ludzku wyjaśniał mi wszystko co robił i po co robił!!! i co ważne naprawdę przystępne ceny!!! bardzo pozytywne doświadczenie, więc polecam

        Komentarz

        Pracuję...
        X