Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta w Poznaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta w Poznaniu

    Hey,
    poznaniakom chciałabym polecić dr-a Savana, sprawdziłam już trochę gabinetów i dopiero teraz jestem zadowolona. Wszelkie informacje na stronie:
    Rozsądne ceny, wysoka jakość, miła atmosfera. Czego chcieć więcej?
    A wy, kogo polecacie?

  • #2
    Ja polecam Magic Dental Studio
    Stomatologia-Implantologia-Ortodoncja
    Poznań / Przeźmierowo - Pasaż, ul. Rynkowa 75c/101 . Możliwa rejestracja przez internet email: Recepcja, zapytania, rezerwacje – [email]mds@MagicDentalStudio.pl[/email]. Nowoczesne studio, klimatyzowane sale... Studio jak najbardziej pozytywne. Wiecej na stronie
    Ostatnio edytowany przez Magic Dental Studio; 01.09.2010, 14:37.

    Komentarz


    • #3
      Witam

      Ostatnio szukając dentysty w Bielsku-Białej znalazłem ciekawą wyszukiwarkę gabinetów stomatologicznych. Bardzo obszerne opisy i dużo zdjęć oraz możliwość umawiania na wizytę - szkoda tylko że nie ma ocen gabinetów:/ -

      Komentarz


      • #4
        polecam

        dziś natrafiłam na portal branżlowy jest tam spis wszystkich stomatologów wiec może okazać sie pomocne.

        Komentarz


        • #5
          Ja polecam gabinet na Katowickiej 81E/111 Poznań

          szczególnie tym co się dentysty boją, sam należałem do tego typu osób i dopiero na Katowickiej się przełamałem i nie czułem strachu, a sama Pani Stomatolog to anioł

          Komentarz


          • #6
            Dentysta Poznań

            Ładny uśmiech, piękne zęby to to co wielu z nas chciałoby mieć przez długi czas i nie martwić się ani o stan zębów ani o choroby skorelowane ze stanem zębów i dzięki temu żyć w zadowoleniu z samego siebie. Niestety zdarzają się niespotykane wydarzenia które czasem całkiem to uniemożliwiają, czy to dziedziczenie genetyczne czy również zbieżności zdarzeń. Częste a raczej planowe wizyty u dentysty pomagają zapobiegać wielu groźnym schorzeniom które mogą atakować nasze zęby a wysokiej klasy lekarze czy to od ortodoncji czy tez od estetyki pomogą albo odbudować co utracone albo upiększyć to co posiadamy. Wiele osób z naszego społeczeństwa dotykają różne niebezpieczeństwa idące łeb w łeb z rozwojem cywilizacji, nadmiar cukrów, kiepska dieta, niedostateczna higiena zębów, bark świadomości na temat dbania o zęby skutkują szybkimi ubytkami naszego uzębienia a co za tym idzie, utratą własnych sił, izolacją na społeczeństwo, brak pewności co do swojego ja. Gdy już chcemy wybitnego dentysty zwłaszcza w mieście Poznań i wpisujemy w okno przeglądarki hasło pragniemy odnaleźć najlepszego specjalistę w swojej specjalizacji. Centrum Stomatologii Hercules oferuje doskonały sprzęt dentystyczny a pracujący na nim ludzie to wybitni profesjonaliści wybierani wybiórczo spośród wielu kandydatów.

            Komentarz


            • #7
              Ja leczę się tu: i jestem zadowolona.

              Komentarz


              • #8
                Podbijam.
                Niedawno przeprowadziłem się do Poznania i szukam dentysty, który nie będzie droższy niż 100zł za wizytę. Czy są tacy w Poznaniu?

                Komentarz


                • #9
                  Nienawidzę . Rzadko kiedy zdarza się jakiś naprawdę dobry.

                  Komentarz


                  • #10
                    Moim zdaniem dentysta musi mieć certyfikat i wiedzieć jak nie sprawiać bólu. Dla przykładu Royal dent zatrudnia samych fachowców którzy są an tyle profesjonalni że nie sprawiają bólu.

                    Komentarz


                    • #11
                      Szczerze mowiac tez nie bylam przekonana do dentystów, leczono mnie bez znieczulenia w mlodym wieku i od tamtej pory mialam wizje, ze dentysta to jakis diabel wcielony, ale pewnego razu poszlam do pani stomatolog Mroczkowskiej - Kuchta w Gdansku i wszelkie moje obawy zniknely. Ząbki wyleczone, atmosfera w gabinecie na prawde mila i co najwazniejsze zaczelam regularnie chodzic na kontrole i nie mam zadnych obaw. wiem po prostu, ze trafilam na dobra profesjonalistke i jedyne co mi pozostaje to zachecic wszystkich by zaczeli cos robic ze swoim uzebieniem teraz...nie jutro

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X