Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry dentysta Zabrze- gdzie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobry dentysta Zabrze- gdzie ?

    Hej,
    czy ktoś może polecić dobrego, kompetentnego dentystę w Zabrzu?? Czytałem że ponoć bardzo dobrze leczą tutaj wiele osób chwali ich sobie. Ktoś z Was tam chodził ? Co mi radzicie ?

  • #2
    Ja mogę polecić świetny gabinet w Gliwicach, wykonują tam na przykład laserowe podcinanie wędzidełka wargi i języka - .

    Komentarz


    • #3
      Warto podpytać znajomych w tej materii. Sądzę, że z całą pewnością będą w stanie coś w tym obszarze tematycznym doradzić.

      Komentarz


      • #4
        na śląsku polecam gabinety Atrii

        Komentarz


        • #5
          Do Katowic nie masz daleko, a tam na pewno jest bardzo dużo specjalistów. Ja akurat interesowałam się ortodontą. Mam dosyć spory problem z ułożeniem zębów i na pewno spróbuje podziałać coś z aparatem na zęby. Znajoma polecała mi ten gabinet stomatologiczny Wykonują bardzo dużo zabiegów na zęby z tego co widziałam, może i tam spróbujesz.

          Komentarz


          • #6

            Dentysta godny polecenia to dla mnie Anna Król. Ja korzystam z jej usług od dawna i bardzo sobie chwalę. Bardzo przyjemna atmosfera. Profesjonalna obsługa i leczenie. Mi z jednym dość problematycznym zębem Pani doktor bardzo pomogła. I nie powraca już ból. Tutaj masz wszelkie dane adresowe i kontaktowe jak coś: stomatologiakrakowczyzyny.pl/pl.kontakt.html

            Komentarz


            • #7
              Gliwicach, wykonują tam na przykład laserowe podcinanie wędzidełka wargi i języka
              Ostatnio edytowany przez scoterflink; 13.12.2018, 21:08.

              Komentarz


              • #8
                A mogą być Tychy? z Zabrza masz jakieś 40 km to daleko nie jest. A w Tychach mam właśnie namiar na genialnego stomatologa, dr Terlecki i . Na śląsku nr 1, nie tylko według mnie. Leczą kompleksowo, są specjalistami w stomatologii estetycznej i implantologii. Od zaleczenia mleczaka maluszkowi bo wwszczepienie implantu, myślę że nie ma dla nich rzeczy nie możliwych. Co muszę podkreślić jeszcze to walczą o każdy naturalny ząb, bo co tu mówić nawet najbardziej zniszczony ale odpowiednio wyleczony, z koroną ceramiczną będzie pewniejszy niż implant. Na stronie internetowej jest dokładny adres i namiary na klinikę, raczej na pierwszą wizytę czas oczekiwania nie powinien być bardzo długi.

                Komentarz

                Pracuję...
                X