Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta Kraków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta Kraków

    Proszę o podpowiedź szukam stomatologa w Krakowie, który leczy zęby kanałowo pod mikroskopem. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

    __________________________________________________-


  • #2
    dobry dentysta

    hej, ja zawsze chodzę do Centrum Zakopianka i jestem zadowolona.



    ________________________

    Komentarz


    • #3
      dentysta

      Byłam tam kiedyś, nawet nie musiałam brać znieczulenia, nic nie bolało, denstystka to profesjonalistka

      _________________

      Komentarz


      • #4
        Dentamax ma taką usługę w ofercie. Ja co prawda plombowałem tam tylko zęby, ale byłem bardzo zadowolony

        Komentarz


        • #5
          Leczenie kanałowe wcale nie musi być takie bolesne. Jeśli jest wykonane porządnie oraz zab jest odpowiednio przygotowany i znieczulony to nie będzie to bolało. Już w niepamięć odeszły czasy kiedy to wizyta u lekarza stomatologa była bolesna Aktualnie lekarze mają zupełnie inne metody leczenia zębów.

          W Krakowie proponowałabym sprawdzić wolne terminy ma pan doktor Ziętek:

          Komentarz


          • #6
            W Krakowie w Stomatologii Cichoń przeprowadza się leczenie kanałowe pod mikroskopem Jest tutaj taka możliwość Miałam tu kilka zabiegów czy to z leczenia zachowawczego ( czyli ,ze tylko plombe zakładają ) , miałam również leczenie kanałowe .

            Komentarz


            • #7
              mikroskop, rvg

              Tam gdzie ja chodzę, do dr Ani Król z Nowej Huty, kanał właśnie robią pod mikroskopem plus masz w cenie (jak kanał jest pierwszy raz robiony) zdjęcie rvg, znieczulenie i te wszystkie potrzebne rzeczy

              Komentarz


              • #8
                Mam iść do zakopianki, czy dentysta tam jest dobry???

                ___________

                Komentarz


                • #9
                  Możecie kogoś polecić? Muszę odświeżyć trochę temat bo szukam w Krakowie kogoś dobrego

                  Komentarz


                  • #10
                    Właśnie również ostatnio mam problem..szukam w Krakowie dentysty, który wykona mi dobrze implant zęba..Nie ukrywam, że owych lekarzy dość bardzo się boje.. Ostatnio znajoma poleciła mi - słyszeliście o nich? Chętnie przeczytam więcej opinii i może w końcu się zdecyduje.. Dajcie znać proszę czy korzystaliście z ich usług albo może słyszeliście coś o nich ? Będę bardzo wdzięczna!

                    Komentarz


                    • #11
                      Hm... A ja się właśnie zastanawiam nad wyborem kogoś z Lublina... Czy jesteście może w stanie mi coś polecić w tym zakresie tematycznym? Co myślicie np. o ? Jest to warte rozważenia Waszym zdaniem?

                      Komentarz


                      • #12
                        Dentystów teraz tyle co grzybów po deszczu, że nie wiadomo, gdzie iść



                        Ostatnio edytowany przez damianolejj; 20.08.2018, 23:42.

                        Komentarz


                        • #13
                          Dentystów jest wielu. Dla mnie najlepszy w Krakowie jest

                          Komentarz


                          • #14
                            Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć w tej materii...

                            Komentarz


                            • #15
                              w Scandinavian Clinic lecza pod mikroskopem przecież, podobno mało który gabinet ma tego typu sprzęty, ja tam robilem kanalowo dwa zeby i polecam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X