Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ortodonta dla dziecka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ortodonta dla dziecka

    Dzień dobry, chciałabym zapytać o dobrego i sprawdzonego ortodontę. Na wizytę muszę zapisać swoją kilkuletnią córkę, więc zależy mi na tym, aby specjalista miał przyjazne podejście do dzieci. Osobiście słyszałam, że Centrum Medyczne CortenMedic ma bardzo dobrą ofertę dostosowaną właśnie do najmłodszych. Mogą sobie same wybrać kolor aparatu, który im się podoba, a rodzice, poinstruowani przez specjalistę, sami dostosowuja podkręcenie aparatu do potrzeb dziecka, co jest na pewno wygodne i zabiera niewiele czasu. Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tym miejscem? Polecacie?

  • #2
    W każdym mieście znajdzie się dobry ortodonta. Warto kierować się zdaniem rodziny i znajomych. Natomiast od siebie dodam, że decydując się na leczenie ortodontyczne swojego dziecka zaopatrzcie się przede wszystkim w Viburgel czyli żel na ząbkowanie, bo świetnie koi podrażnione dziąsła, wosk ortodontyczny i irygator.

    Komentarz


    • #3
      Hej, moja córka korzystała z usług ortodonty w MCS Przychodnia w Warszawie, obie jesteśmy bardzo zadowolone. Lekarz miał rękę do dzieci, cierpliwie wszystko tłumaczył, robił przerwę jeśli zaszła taka potrzeba. Polecam serdecznie Jak masz jakieś pytania jeszcze to zapraszam na priv

      Komentarz

      Pracuję...
      X