Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podcięcie wędzidełek warg i języka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podcięcie wędzidełek warg i języka

    Cześć,
    poszukuje dobrej kliniki stomatologicznej w Warszawie, w której wykonają mi zabieg Frenulektomi. Czy ktoś poddał się takiemu zabiegowi i mógłby polecić gdzie? Spotkałam się z wieloma klinikami, ale nie chcę ryzykować, że zabieg się nie powiodą. Z góry dziękuję za odpowiedź!
    Pozdrawiam
    Alicja

  • #2
    Witam,
    córka jakiś czas temu miała wykonywany powyższy zabieg w klinice przy ulicy Przyczółkowa 219 w Warszawie. Jak wiadomo z dziećmi i ich podejściem do dentystów jest różnie. Jednym z atutów tej kliniki jest świetna opieka i doświadczenie. Zabieg odbył się przy znieczuleniu miejscowym, bez bólu. Także osobiście mogę polecić.
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Czy to jest Villa Nova Dental Clinic?

      Komentarz


      • #4
        Tak, dokładnie Villa Nova Dental Clinic! Już nie pamiętam u kogo dokładnie był wykonywany zabieg, ale jak Pani zadzwoni i przedstawi co się dzieje przydzielą Pani specjalistę i umówią wpierw na konsultacje, aby sprawdzić czy na pewno nadaje się do podcięcia.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Marcin Roza Zobacz posta
          Witam,
          córka jakiś czas temu miała wykonywany powyższy zabieg w klinice przy ulicy Przyczółkowa 219 w Warszawie. Jak wiadomo z dziećmi i ich podejściem do dentystów jest różnie. Jednym z atutów tej kliniki jest świetna opieka i doświadczenie. Zabieg odbył się przy znieczuleniu miejscowym, bez bólu. Także osobiście mogę polecić.
          Pozdrawiam
          Na Przyczółkowej to Villa Nova Dental Clinic. powyższego zabiegu nie miałem, ale mogę polecić dr Kiworkową Cały zespół jest rownież godny polecenia!

          Komentarz

          Pracuję...
          X