Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta Kraków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta Kraków

    Który ma możliwość najszybszego przyjęcia? Zaczynam się zastanawiać, czy nei wybrać się do Maestic Dental na Podgórze, bo tam jest taka młoda dentystka, która przykłada się do pracy i stara się ograniczyć pacjentowi wszelki ból.

  • #2
    Ostatnio próbowałam na nfz się dostac na ruczaju to uuuu jakie terminy… i wylądowalam w scandinavian clinic, od ręki mnie przyjęli z bolącym zębem. Mega nowoczesna poradnia dentystyczna, wielu rożnych specjalistów, wszystko na najwyższym poziomie, i wcale niedrogo. Mnie akurat przyjąl dr Maciej Lepszy – bardzo mily lekarz. Jak nic nie znajdziesz na nfz to polecam tam sobie sprawdzić.

    Komentarz


    • #3
      Ja polecam stomatologów z Lux Med. Korzystamy z ich usług zarówno w Warszawie jak i Krakowie w ramach pakietu stomatologicznego.

      Komentarz


      • #4
        Ja chodze do scandinavian clinic i jestem bardzo zadowlona. Nowoczesna klinika dentsytyczna, obsluga i sprzęt na najwyższym poziomie. ja chodze do dr Macieja Lepszego, jest super! Mąż leczy się u dr Balczyńskiego i też jest bardzo zadowolony. Także my polecamy!

        Komentarz


        • #5
          Ja polecam dentystę [url]https://denta-med.com.pl/pl[/url]. Według mnie pracują tam jedni z najlepszych dentystów w Krakowie, polecam!

          Komentarz


          • #6
            Ja polecam Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń na ulicy Borelowskiego-Lelewela. Mają tam najlepszych specjalistów. Ważne zaznaczenia jest też to, że bardzo dbają o bezpieczeństwo, przestrzegają wszelkich wytycznych. Wszystko dla dobra pacjentów.

            Komentarz


            • #7
              Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu gabinet. Trafiłem tam, z innego gabinetu, gdzie miałem rozpoczęte leczenie protetyczne. Zostałem przyjęty praktycznie od ręki i zaopiekowany przez najlepszych specjalistów.

              Komentarz


              • #8
                Mój brat chodzi do stomatologa w ramach pakietu Komfort. Świetna sprawa bo ma dostęp do najlepszych specjalistów i szybkie terminy.

                Komentarz

                Pracuję...
                X