Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta w Krakowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta w Krakowie

    Polecilibyście mi może jakiegoś dobrego dentystę w Krakowie, bo akurat jadę tam na dwa tygodnie na ferie, a boli mnie ząb. Znalazłam jeden gabinet dentystyczny, ale nie wiem czy jest ok.

  • #2
    Sama ostatnio miałam problem z protezami, które się psuły i dłuuuugo nie mogłam znaleźć dobrego specjalisty. Okazało się, że wizyta w tym gabinecie był strzałem w 10! Najlepiej podchodzą do sprawy, w pełni profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy! Po wszystkim sama zostałam z pięknym uśmiechem
    Warto zajrzeć

    Gabinet oczywiście jest prywatny ale obecnie raczej nie ma szansy zapisania się do konkretnego miejsca na fundusz.

    Komentarz


    • #3
      Zdrowie jest najważniejszą wartością w moim życiu i zawsze kieruję się do wybitnych specjalistów. Potrzebuję skorzystać z stomatologicznej protetyki. Podczas poszukiwać w internecie trafiłem na stronę i nie mogę znależć żadnych opinii na temat tego gabinetu. Czy ktoś coś słyszał o nich i może się podzielić wiedzą?

      Komentarz


      • #4
        Polecam (y)

        Komentarz


        • #5
          Stomatologiem moim jak i córki jest Pan Karol Ożóg. Przyjmuje w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń na ul. Borelowskiego-Lelewela. Centrum jest naprawdę na poziomie. Nie trzeba się niczego obawiać, tam dbają o pacjenta i wykonują swoją pracę jak trzeba.

          Komentarz


          • #6
            Wiele osób poleciło mi Lux Med. Mają tam naprawdę świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem.

            Komentarz


            • #7
              Lux med taki sobie, tzn ma niby podstawy,a le nic po za tym. Jada na masówkach i nie ma prawdziwej troski o klienta. Ja od dwóch, może trzech lat korzystam z Denta-med w Krakowie. W mojej opinii to najlepszy i najbardziej zaufany gabinet stomatoligoczny w Krakowie

              Komentarz

              Pracuję...
              X