Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Protetyka w Radomiu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Protetyka w Radomiu

    Czy na forum są może jakieś osoby z Radomia? Szukam dla swojej babci jakiegoś dobrego protetyka. Niestety jest ona osobą dość niecierpliwą, dlatego dobry specjalista byłby tutaj zdecydowanie wskazany, taki wicie, także z fajnym podejściem do pacjentów. Co sądzicie np. o tym, aby odwiedzić tego ? Nie bardzo mam doświadczenie w kwestii wyboru stomatologa o takiej specjalności, a jednak w tym konkretnym gabinecie oferta jest naprawdę ciekawa. Będę zobowiązana za wszelakie odpowiedzi i uwagi.

  • #2
    Radom to spore miasto, na pewno nie jeden gabinet dentystyczny poradzi na takie problemy. Ja to nie miałam żadnego problemu w Katowicach. Szybko znalazłam to miejsce gdzie właśnie specjalizują się między innymi w protetyce. Warto może tez popytać wśród znajomych? Ja tak dostałam namiar na to miejsce.

    Komentarz


    • #4
      W Radomiu w Demed przyjmuje specjalista protetyki stomatologicznej Wiesław Karpiński. To naprawdę bardzo dobry specjalista. Oczywiście prywatnie tam przyjmuje. A gabinet konkretnie znajduje się przy ulicy Kolejowej.

      Komentarz


      • #5
        Tam jest chyba odzial centrum Corten Medic, więc myśę, że na spokojnie możesz umówić się do któregoś stomatologa z ich zespołu :P Moja cała rodzina leczy zęby właśnie w Corten i nawet covid niczego nie popsuł, a terminy nie przepadły.

        Komentarz

        Pracuję...
        X