Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry dentysta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobry dentysta

    Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart Ktoś, coś?

  • #2
    Polecam klinikę na Ugorach, chodzi mi o KSE. Zabiegi mają w zasadzie w tych samych cenach co wszędzie indziej a jakościowo obsługa jest na dużo wyższym poziomie, jeśli chodzi o sam sprzęt to mają na miejscu urządzenia i technologię których się nigdzie więcej w Toruniu nie znajdzie.



    Komentarz


    • #3
      W każdym mieście na pewno jest gabinet polecany najczęściej. U nas w Będzinie polecają i również do tych poleceń się dołączę. Jeden z lepszych gabinetów na Śląsku zarówno w leczeniu stomatologicznym jak i implantologii.

      Komentarz


      • #4
        Jak chciałbyś się wybrać na pomorze, to na pewno warto iść do . Ja chodzę do nich już od dawna i wreszcie nie boję się wizyty u dentysty To klinika z najnowocześniejszym sprzętem, dzięki czemu wizyty przebiegają sprawnie i bezboleśnie. Dentyści u których wcześniej byłem niestety sprawili, że bałem się chodzić do stomatologów... Teraz już nie mam tego problemu!

        Komentarz


        • #5
          Jeśli o mnie chodzi to szczerze mogę Wam polecić klinikę MediDent w Zielonej Górze. Korzystałem z ich usług jeśli chodzi o temat jakim jest protetyka i według mnie pracują tam naprawdę sami specjaliści. Na stronie znajdziecie dużo więcej cennych informacji o tej klinice i jeśli tylko macie podobne problemy to śmiało, warto się do nich odezwać

          Komentarz


          • #6
            Ja serdeczenie Polecam Ci wizytę w Sielskiej Klinice w Gdyni, Klinika specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantach oraz właśnie takich dużych pracach protetycznych jakiej szukasz dla mamy. Mają świetny sprzęt i najlepszych specjalistów. Na ich stronie znajdziesz też metamorfozy i zobaczysz ich prace przed i po kliknij sobie tu: Zdecydowanym plusem jest też atmosfera w tym gabinecie, pacjent czuje się tam chciany i bardzo zaopiekowany. Zajmują się wszytskim od początku do końca. Polecam i serdeczenie pozdrawiam cały zespół Sielskiej

            Komentarz


            • #7
              Poszukując dentysty sprawdzonego,który ma doświadczenie z zakresu protetyki koniecznie odwiedź stronę kliniki Znajdziecie u nich wszystkich specjalistów z dziedziny stomatologii,miłą atmosferę i profesjonalistów,którzy nie boją się wyzwań,zawsze służą radą i pomocą zarówno dorosłym jak i dzieciakom.

              Komentarz


              • #9
                Teraz jest naprawdę bardzo duży wybór stomatologów. Ja jestem jednak zdania, że warto wybrać klinikę w której będzie się miało zapewnioną profesjonalna opiekę wszystkich specjalistów z zakresu stomatologii. W można liczyć na pomoc stomatologa i ortodonty. Wspólnie ustalają kosztorys leczenia i zakres działania.

                Komentarz


                • #10
                  Mogę Wam polecic bardzo dobry gabinet stomatologiczny w Gliwicach. Do którego od dłuższego czasu chodzę. Mianowicie Arte Clinic:



                  Jako jedni z niewielu gabinetów w Polsce lecą zęby laserem, dzięki czemu zabieg jest zupełnie bezbolesny i niestresujący. Polecam szczególnie wszystkim dentofobom! .



                  Dzięki nim sama się z dentofobii powoli leczę, a wcześniej dostawałam ciarek na całym ciele na myśl o zapisaniu się do dentysty na wizytę..,,

                  Komentarz


                  • #11
                    Ja swojego dentystę, do którego chodzę od dwóch lat znalazłem . Prawdziwy fachowiec i od niedawna chodzą do niego też moje dzieci, które zawsze bałty się dentystów. Nie wielu dentystów ma takie podejście do dzieci

                    Komentarz


                    • #12
                      Ja jakiś czas temu udałem się do na leczenie kanałowe. Powiem Wam, że na początku byłem przestraszony tym wszystkim, bo chyba jak powszechnie krążą legendy o tym leczenie to jest bardzo bolesne. Bardzo się zdziwiłem gdy zaproponowano mi znieczulenie, a cały zabieg przebiegł sprawnie i bez bólu. Myślę, że śmiało mogę ich polecić

                      Komentarz


                      • #13
                        A ja chodzę do i bardzo sobie chwalę

                        Komentarz


                        • #14
                          A może ktoś polecić jakiś dobry serwis ze szczoteczkami? Nie wiem, może to okaże się dobrym rozwiązaniem? Wiecie coś na ten temat i możecie mi tutaj doradzić? Wybór dobrej jakości szczoteczki jest bardzo ważny dla zdrowia naszych zębów. Dlatego zależy mi na najlepszej możliwej opcji.

                          Komentarz


                          • #15
                            Ja polecam stomatologów z Eurodental. Całą rodziną korzystamy z ich usług w Warszawie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Fachowa obsługa i stomatolodzy z dużym doświadczeniem.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X