Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak wybrać dobrego stomatologa implantologa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak wybrać dobrego stomatologa implantologa

    Dziewczyny w jaki sposob mogę znaleźć dobrego stomatologa specjalizującego się w implantologii?Na co tutaj zwracać uwagę?

  • #2
    Sama ostatnio zakładałam sobie licówki oraz wstawiałam implant w miejsce jedynki. Zabieg poważny. Jedynka popsuła mi sie i musiałam ją leczyć kanalowo.Nie wyobrażałam sobie potem chodzić z jedynka w innym kolorze niż pozostałe zeby a tak właśnie pewnie by wyglądałaTak więc postanowilam zainwestować w implant oraz w licówki na pozostałych 6 zebach.i wyglada to bardzo ładnie ( mam prawdziwy hollywoodzki uśmiech)

    Polecam nie sugerowac się przy wyborze stomatologa ceną: Ale tym jakie ma doświadczenie!

    Komentarz


    • #3
      sprawdz jego opinie i jak inni są zadowoleni

      Komentarz


      • #4
        Otóż to. Chyba jedyny sposób na sprawdzenie kompetencji lekarzy bez testowania ich na sobie ;D Ja od siebie mogę polecić Osobiście nie korzystałam z ich usług ale u mnie w rodzinie już kilka osób jeżeli chodzi właśnie o implanty ale i także o zwykłe leczenie dentystyczne.

        Komentarz


        • #5
          zwracaj na opinie uwagę oraz na doswidczenie i zdobyte certyfikaty

          Komentarz


          • #6
            ja 2 tygodnie temu wstawiałam implant w Verde Clinic w Redzie. Nie powiem, obawiałam się trochę tego zabiegu ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Wszystko zostało zrobione sprawnie, przez pierwszy tydzień byłam pod stałą kontrolą lekarza, który robił zabieg. Jestem już po zdjęciu szwów i czekam aż się wszystko ustabilizuje, potem będziemy na nim robić odbudowę protetyczną. Ale klinikę polecam z czystym sumieniem

            Komentarz


            • #7
              Ja decydując się na implanty pytałam po znajomych, którzy mieli je już robione. Wiele osób poleciało mi Erodental. Jestem z Warszawy i naprawę mamy wiele gabinetów, więc wybrać ten jeden nie było łatwo. Oczywiście jak każdy bałam się zabiegu ale nie było czego. Nareszcie mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. A Eurodental teraz sama polecam bo również jestem bardzo zadowolona z ich usług.

              Komentarz

              Pracuję...
              X