Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

chirurgia stomatologiczna -bWrocław

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • chirurgia stomatologiczna -bWrocław

    Witajcie mam problem z moimi "zębami mądrości" strasznie wrastają mi w dziąsła. Szukam w związku z tym dobrego dentyste na terenie Wrocławia który bezboleśnie rozprawi się z moimi zębami. Wpisując w wyszukiwarkę nie znajduję jednak tego czego chce

  • #2
    Polecam gorąco usługi Cezarego Karskiego z ul. Kalinowej. Wyrywa ząbki bezboleśnie i bardzo szybko. Tylko uwaga - lubi sobie pogadać - straszny gaduła, także monologi to jego specjalność równa stomatologii.
    Ostatnio edytowany przez witoldw; 11.01.2016, 12:48.

    Komentarz


    • #3
      No włąsnie gabinetów jest dużo ale problem w tym aby wybrać ten odpowiedni

      Komentarz


      • #4
        Na pewno bym na tym nie oszczędzał. W przypadku stomatologa warto jest się zdecydować na leczenie w najlepszym możliwym gabinecie stomatologicznym.

        We Wrocławiu polecam:


        Mają tam bardzo szeroką ofertę ( implanty, chirurgię szczękową oraz ortodoncję). Jest to gabinet prywatny, niemniej zdecydowanie jeden z najlepszych w mieście.

        Komentarz


        • #5
          Jeśli chodzi o dobrą klinikę stomatologiczną to polecam ci lux dent . Robiłam tam ostatnio rtg zębów . Ale mają też szeroki zakres usług, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie

          Komentarz


          • #6
            Nie będę mogła pomóc. W ogóle się na tym nie znam...

            Komentarz


            • #7
              Polecam gorąco usługi Cezarego Karskiego z ul...
              _____________

              Komentarz

              Pracuję...
              X