Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta - Szczecin

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta - Szczecin

    Witam,
    Proszę o polecenie dobrego dentysty w Szczecinie.
    Z góry dziękuję.

  • #2
    Ja mogę polecić klinikę stomatologiczną Froe na ul. Panieńskiej 12, chodzę do Pani Wojczyńskiej i jestem bardzo zadowolona, strona do nich to : .

    Komentarz


    • #3
      Dla mnie bardzo ważne jest jeszcze to, żebym mógł zapłacić kartą w takim miejscu. Nie wszyscy dentyści mają jeszcze , a myślę, że powinni mieć.

      Komentarz


      • #4
        Ja ze swej strony bardzo polecam doświadczonych i wykwalifikowanych dentystów, którzy przyjmują w gabinetach stomatologicznych Uni-Med w Szczecinie. Dane kontaktowe znajdą Państwo na ich stronie:
        W bardzo sprawny i prawie bezbolesny sposób przeprowadzili leczenie kanałowe mojego zęba i od tamtego czasu już zawsze chodzę do Uni-Med na okresowe przeglądu uzębienia i zabiegi profilaktyczne, takie jak skaling czy piaskowanie.

        Komentarz


        • #5
          Dobrych specjalistów znajdziecie w klinice na podzamczu, obok przystanku na Wyszyńskiego. Jednak od czasu do czasu jak nie ma w niej mojego stomatologa to odwiedzam klinikę stomatologiczną froe. Mieszkam niedaleko więc mam blisko a do tego mają dobrych specjalistów.

          Komentarz


          • #6
            Proponuję skorzystać z portali, na których można poszukać lekarza w okolicy, np. tutaj: . Można również przeczytać opinie, polecam, bo lekarz lekarzowi nierówny

            Komentarz


            • #7
              Od jakiegoś czasu uczęszczam do gabinetu stomatologicznego niedaleko Placu Szarych Szeregów. Jestem bardzo zadowolona. Lekarze o wyjątkowym podejściu do pacjentów.

              Komentarz


              • #8
                Też jestem ze Szczecina i odwiedziłam w swoim życiu już sporo gabinetów stomatologicznych. Aktualnie od dłuższego czasu chodzę do , gdzie ostatnio robiłam implanty zębowe Wizyty tam zawsze przebiegają w przyjemnej, i profesjonalnej atmosferze i bezboleśnie, co jest dla mnie niezwykle istotne!

                Komentarz


                • #9
                  Mi udało się znaleźć całkiem niedawno bardzo fajnego dentystę w Szczecinie. Możesz sobie zerknąć na ofertę tego gabinetu tutaj - W mojej opinii mają naprawdę w porządku ceny, a personel bardzo miły i konkretny. Oprócz tego wielkim plusem są dostępne terminy. Póki co chodzę tylko do nich i nie mam żadnych problemów z zębami, a to chyba mówi samo za siebie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie da się ukryć, że trochę tych gabinetów stomatologicznych w Szczecinie mamy. Niestety nie wszędzie obsługa jest na najwyższym poziomie, a dla mnie to ma ogromne znaczenie! Tym bardziej dla kogoś kto stresuje się na fotelu dentystycznym równie mocno, jak ja. Mogę wam polecić gabinet - super podejcie do pacjenta, fachowa pomoc i skuteczne leczenie zębów

                    Komentarz


                    • #11
                      Klinika Sedimed - bardzo polecam Porfesjonalnie i niedrogo

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X