Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ortodonta - Szczecin - Kogo polecacie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ortodonta - Szczecin - Kogo polecacie?

    Witam,

    Poszukuje dobrego ortodonty w Szczecinie lub okolicach. Wiem, że to ciężki temat i nie jest łatwo znaleźc dobrego ortodontę który dobrze założy aparat i będzie wszystkiego pilnował jak powinien. Polecacie jakiś sprawdzonych specjalistów?

  • #2
    Cześć,

    ja od roku chodzę do dr. Piotra Skomro, trafiłam na niego w klinice stomatologicznej na ulicy panieńskiej 18. Doktor przyjmuje tam w każdy Poniedziałek przez cały dzień. Jestem zadowolona z przebiegu leczenia (według doktora jeszcze tylko 5 miesięcy i będzie po wszystkim ) Jeżeli chodzi o ceny to są one jak najbardziej ok, zresztą sama sprawdź (), jeżeli się zdecydujesz to pozdrów dr Piotra ode mnie

    Całuje Agata

    Komentarz


    • #3
      Brzmi jak bardzo dobra rekomendacja.

      Komentarz


      • #4
        Witam ja również do niego chodziłam jednak nie polecam

        Komentarz


        • #5
          Ja korzystam z usług stomatologicznych u dr Marty Gałęskiej z gabinetu Uni-Med. Polecam się tam wybrać. To dobra placówka.

          Komentarz


          • #6
            Proste zęby to bardzo ważna rzecz, to jest nawet dużo bardziej ważne niż to żeby mieć białe zęby według mnie. Krzywe zęby zmieniają wam kształt twarzy. Jeżeli borykacie się też z problemem nieświeżego oddechu to polecam poradnik ze strony Tu ważne jest to co jecie, co pijecie. Na takie problemy powinny świetnie sprawdzić się specjalne tabletki, pasty do zębów, są też inne sposoby na takie problemy. Na pewno nie jest to nic przyjemnego i może wprowadzić was w niemałe kompleksy.

            Komentarz


            • #7
              Ja byłam u wielu ortodontów i wszyscy powtarzali że moja wada kwalifikuje się tylko i wyłącznie do leczenia operacyjnego co mnie niesamowicie załamało ale że ja tak łatwo się nie poddaje to szukałam aż w końcu trafiłam do Wrocławia do dr Iwony Gnach- Olejniczak i co i okazało się że da się wyleczyć nieoperacyjnie dodatkowo nie trzeba usuwać 4 i 5. Cud po prostu. Tak wiem że zaraz pojawią się opinie że jest u nich drogę ale no coś za coś! hehe takie jest życie A efekt końcowy leczenia spowodował że popłakałam się z radości ))))

              Komentarz


              • #8
                W samym Szczecinie niestety nie, ale niedaleko, w Stargardzie gabinet ma doktor Justyna Pol - przesympatyczna i bardzo profesjonalna. I ten gabinet mogę z czystym sumieniem polecić

                Komentarz

                Pracuję...
                X