Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie zębów w Gdańsku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybielanie zębów w Gdańsku

    Witam wszystkich

    Ostatnio podjęłam decyzję o tym, że koniecznie muszę wybielić swoje zęby. Niestety - kawa, papierosy i niezdrowe jedzenie zrobiły swoje Moje zęby na ten moment wyglądają baaaardzo źle. Boję się uśmiechnąć przy ludziach. Najczęściej kończy się to zakrywaniem ręką ust albo tłumieniem śmiechu, a to nie wygląda w ogóle naturalnie. Postanowiłam - wybielam zęby! Oczywiście jednocześnie zadbam o to co spożywam (parę dni temu rzuciłam palenie). Gabinetów dentystycznych w Gdańsku jest od groma i szukam tego najlepszego. Natknęłam się na klinikę i zastanawiam się jakiego efektu mogę się po nich spodziewać? Ktoś z Was wybielał tam zęby, albo zna kogoś kto to robił? Znalazłam kilka pozytywnych opinii w internecie, ale muszę mieć pewność, dlatego pytam tutaj. To chyba normalne - zapłacę więc chcę, by moje ząbki były białe przez wiele lat. Co więc powiecie o tej klinice stomatologicznej? Warto iść tak jak piszą inni?

  • #2
    Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady Z całą pewnością mi się przydadzą

    Komentarz


    • #3
      Zobacz też gabinet Dental-Pro - mają kilka gabinetów w Gdyni i w Gdańsku

      Komentarz

      Pracuję...
      X