Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stomatologia estetyczna - Śląsk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stomatologia estetyczna - Śląsk

    Poszukuje dobrego specjalisty ze stomatologii estetycznej, chodzi mi dokładnie o wybielenie i korektę kształtu zębów. Dostałam ostatnio kontakt do gabinetu ktoś wykonywał w tym gabinecie już takie zabiegi?
    Ostatnio edytowany przez STM88; 18.07.2018, 21:21.

  • #2
    gabinet stomatologiczny Gliwice zajmie sie twoimi zebami optymalnie moja cala rodzina chodzi tylko do tej kliniki bo jest dobra i mila opieka. Poza tym jak na taka klinike to maja spoko cennik

    Komentarz


    • #3
      Ja się leczyłam u tej pani:

      i jestem bardzo zadowolona. Ceny potrafią być trochę wysokie, ale jakość usług również jest wysoka

      Komentarz


      • #4
        Chodzę do Centrum Medor w Częstochowie, miałam tam wybielane zęby nakładkami. Jak jesteś zainteresowana to możesz sobie na ich stronie poczytać trochę o technikach wybielania kontakt do nich możesz też tam sprawdzić

        Komentarz


        • #5
          Jak na śląsku to polecam jeszcze tą klinikę:
          Stały klient Zdecydowanie na plus wizyty.

          Komentarz


          • #6
            stomatologia

            Polecam - 5 oddziałów na Śląsku, na pewno będziesz zadowolony

            Komentarz


            • #7
              A może warto zostawić ten temat specjaliście? Przynajmniej ja bym tak zrobiła...

              Komentarz


              • #8
                Stomatologia estetyczna tylko w Rodentice w Bielsku-Białej. Najlepsza klinika w jakiej byłam. Super podejście do pacjenta. Na prawdę jestem zadowolona! Mam teraz hollywoodzki uśmiech.

                Komentarz


                • #9
                  Macie wątpliwości gdzie najpierw się udać? Na temat jest krótki informator może znajdziecie odpowiedź na najważniejsze pytania.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X