Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta - Gliwice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta - Gliwice

    Witam! Zastanawiam się nad korzystaniem usług gabinetu Dentist w Gliwicach. Swoją siedzibę mają przy ul. Zygmunta Starego - ktoś z ich usług korzystał? Jak na razie przeglądałem ich stronę i się zastanawiam.

    Będę wdzięczny za opinie

  • #2
    Nie mogę się wypowiedzieć na temat tego gabinetu stomatologii bo mieszkam w starych Gliwicach i bliżej mi do . Moja opinia na temat jakości usług świadczonych przez dentystów BM Quality Med (bo o nich mowa) jest w stu procentach pozytywna. Jak interesuje Cię skuteczne i bezbolesne leczenie zębów nowoczesnymi metodami, to koniecznie zajrzyj na ich stronę by dowiedzieć się więcej na ich temat. Myślę że warto nawet do nich dojeżdżać na wizyty.

    Komentarz


    • #3
      Wygląda mi to na strasznie nachalną reklamę i jak mam być szczery, to raczej mnie to nie zachęca. Choć potwierdzam, że do dobrego dentysty warto dojeżdżać – ja z Gliwic jeżdżę do dentysty do Arniki w Zabrzu. Ale nie skusiłbym na żadne z reklamowanych w ten sposób miejsc.

      Komentarz


      • #4
        Nie mogę Ci pomoc. Powiem tylko, że zawsze ktoś komuś pasuje i nie pasuje, więc musisz samodzielnie ocenić.

        Komentarz

        Pracuję...
        X