Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta w Częstochowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta w Częstochowie

    Witam, czy korzystał ktoś z usług gabinetu dentystycznego Stomatologia Rodzinna w Częstochowie? Oferta dostępna jest na stronie -
    Zastanawiam się czy udać się tam bo słyszałem, że dobre opinie mają. Jakie jest wasze zdanie?

  • #2
    Nie korzystałam akurat, ale w Częstochowie chodzę do Centrum Medor niedaleko al. N.M.P.

    Komentarz


    • #3
      Dentysta

      Byłam u dentysty Kowalika, jest bardzo precyzyjny i miły. Zna się na rzeczy , polecam go

      Komentarz


      • #4
        Ja również polecam doktora Kowalika - bardzo sympatyczny i przede wszystkim zna się na rzeczy.

        Komentarz


        • #5
          Najlepiej Centrum Medor przy Waszyngtona dobry stomatolog i ortodonta

          Komentarz


          • #6
            Moja koleżanka do dobrego dentysty nawet dojeżdża , znalazła jego stronę w sieci pojechała i tamten personel okazał się rewelacyjny. Serio nawet swoją rodzinę tam przepisała

            Komentarz


            • #7
              Nie byłam, natomiast słyszałam wiele dobrego. Sama chodzę do stomatologii na Lublinieckiej. Nie zmienia się sprawdzonego miejsca.

              Komentarz


              • #8
                ja polecam gabinet stomatologiczny Krisdent na ulicy Sobieskiego bardzo miły dentysta, który wie co robi!



                _________

                Komentarz


                • #9
                  Gabinet stomatologiczny Częstochowa

                  Zapraszamy również do naszego gabinetu - . W ofercie między innymi leczenie w podtlenku azotu (gaz rozweselający) dla pacjentów bojących się wizyt u dentysty czy szybkie, bardzo skuteczne i oczywiście bezpieczne laserowe wybielanie zębów.
                  Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 25.07.2018, 11:31.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X