Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szczecin - godne polecenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szczecin - godne polecenia

    Jeśli ktoś szuka dobrych stomatologów w Szczecinie to mogę spokojnie polecić Froe Dental Implant Aesthetic Clinic (ależ to długa nazwa...). Zawsze miałem awersję do dentystów, ale chyba teraz zmienię zdanie: mam bardzo ładną koronę, wszystko poszło szybko i bez problemu, a co dla mnie najważniejsze - bez bólu.
    Dla zainteresowanych wklejam ich stronę:
    Kod html:
    http://www.froe.pl/

  • #2
    Ja też się leczyłam ostatnio w Froe Dental Implant Aesthetic Clinic i to faktycznie dobre miejsce. Implantów szczęśliwie jeszcze nie potrzebuję, robiłam tam ostatnio tylko piaskowanie (udało mi się przez rok "nie zarobić" żadnej dziury). Pan doktor bardzo miły, gabinet komfortowy, wszystko jest na miejscu i nie trzeba latać po zdjęcie zęba na drugi koniec miasta. Arturo, byłeś u doktora Froelicha czy von Zitzevitza?
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Widze ze gabinet do ktorego chodze zbiera dobre opinie ciesze sie bo naprawde jest godny polecenia na stronce maja cennik

      Komentarz


      • #4
        Byłam we Froe Dental Implant Aesthetic Clinic w Szczecinie, wyrwali mi ósemki i teraz przymierzam się do aparatu ortodontycznego (ortodontę też mają), jestem zadowolona z usług. Namawiam teściową na implanty, mają też chirurga szczękowego. Wyrywanie jest średnio przyjemne, mimo znieczulenia, ale czasem nie ma rady.

        Komentarz


        • #5
          ile to kosztuje?

          Komentarz


          • #6
            dzieki start

            Komentarz


            • #7
              ja w Szczecinie chodzę do całodobowego centrum Eskulap na Okrzei. Są otwarci 24/7 więc w nagłych przypadkach też się można u nich pojawić. Ja tam chodzę bo zawsze profesjonalnie podchodzą do przypadku i są delikatni. Poza tym ceny też maja normalne

              Komentarz


              • #8
                Implant ja zrobiłem ale po znajomości za 1500 zł z koroną porcelanowa, sprawdź na Gruponie czasem maja korzystne oferty

                Komentarz


                • #9
                  W Szczecinie chodzimy całą rodziną do Wejt&Tawakol. Robiłam tam implant, a mąż wybielanie i kiedyś leczenie kanałowe. Tak miłej obsługi nigdzie nie uświadczycie Poza tym ceny przystępne jak na prywatne gabinety. Polecam zajrzeć na stronę
                  Usługi mają na wysokim poziomie. Mój ząb został wykonany bardzo dobrze, nie widać różnicy pomiędzy nim a naturalnymi, nie odbarwia się.
                  Jeśli chodzi o wybielanie - rzeczywiście efek utrzymuje się już kilka miesięcy bez zmian, ale mąż brał tę droższą opcję

                  Komentarz


                  • #10
                    Witam. Jeśli ktoś szuka dobre dentysty to polecam ten gabinet :
                    Wybielanie,oczyszczanie zębów, chirurgia stomatologiczna czy też inne zabiegi można zrobić tu bardzo szybko i dobrze. A wszystkim zajmuje się dobrze wykwalifikowany personel z doświadczeniem. Wszystkie wizyty przebiegły pomyślnie więc mogę z pewnością polecić ten gabinet każdemu.
                    Ostatnio edytowany przez thomasnowak; 16.06.2014, 16:14.

                    Komentarz


                    • #11
                      sam nie korzystałem, ale mój brat długo szukał odpowiedniej kliniki aż trafił do także jakby ktoś szukał jeszcze innej kliniki stomatologicznej to może tą sprawdzić

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja ze swej strony osobom ze Szczecina i okolic mogę polecić gabinet stomatologiczny Uni-Med przy ulicy Wielkopolskiej. Oferują zarówno zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej jak i leczenie kanałowe, skomplikowane zabiegi chirurgii stomatologicznej oraz wykonują różnego rodzaju protezy dentystyczne, w tym także implanty. Więcej szczegółów tutaj:
                        Naprawdę polecam

                        Komentarz


                        • #13
                          w szczecinie polecam dr. Cegielskiego ma stomatologię na podzamczu. świetny fachowiec

                          Komentarz


                          • #15
                            Dobry stomatolog to na pewno - sprawdzony od lat, chodzę zarówno z dzieckiem, jak i starszą mamą.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X