Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

klinika dentystyczna Wawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • klinika dentystyczna Wawa

    Witam, szukam profesjonalnej kliniki dentystycznej w Wawie. Zależy mi na fachowym leczeniu. Pieniądze nie grają roli.

  • #2
    Doskonale Cię rozumiem. Ja też wolę stawiać na profesjonalne leczenie. Jeśli chodzi o ząbki, to wolę zapłacić raz i mieć je porządnie wyleczone, niż użerać się z nimi nie wiadomo jak długo... Swego czasu leczyłam się w klinice Dental-Design Jaworska, w Pruszkowie, koło Warszawy. Daleko nie jest, a klinka pierwszych lotów. Mają najnowsze sprzęty. Leczenie w mikroskopie jest na porządku dziennym. Szczerz mówiąc, to najbardziej profesjonalna klinka jaką znam. Pracują tam jedni z najlepszych lekarzy w okolicy. Także naprawdę śmiało możesz się tam udać.

    Komentarz


    • #3
      ja mogę ci polecić klinikę dentis na targówku. leczyłam u nich zęby pod narkozą... lekarz zrobił mie wszystko co było możliwe w ciagu jednej wizyty kilkugodzinnej.. (co prawda spałam wiec nie było problemu z wysiedzeniem)
      z czystym sumieniem polecam dr karpińskiego swietny fachowiec, a z tego co wiem leczy rowniez bez narkkozy... w 100%sprawdzony.. od zakonczenia leczenia u dr moje zeby sa w idealnym stanie

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję wszystkim za rady, zdecydowałam się klinikę Dental-Design Jaworska i tak jak pisał Polizof jest naprawdę najwyższych lotów. Świetne wyposażenie, lekarze jeszcze lepsi. Polecam każdemu!

        Komentarz


        • #5
          Naprawdę świetnym miejscem - bardzo miłym i przyjaznym pacjentowi, a na dodatek nowocześnie wyposażonym - jest . Lekarze są wyjątkowo kompetentni, mają też świetnego orto. Wszyscy mili, uśmiechnięci. Bardzo mi doradzili w kwestii licówek. Polecam z czystym sumieniem

          Komentarz


          • #6
            Ja szukałam specjalisty zajmującego się implantami, który miałby doświadczenie kliniczne w chirurgii szczękowej, bo w końcu wstawianie implantów to chirurgia szczękowa. Znalazłam takiego e DeClinic na warszawskim Mokotowie. Dr. Marcin Ocalewski zajmuje się operacjami związanymi z urazami czaszki, zabiegi wszczepienia implantów nie stanowią dla niego żadnego problemu. Poza tym w DeClinic stosują najnowszy system EV firmy AstraTech. Poczytacie o tym na stronie:

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Polizof Zobacz posta
              Doskonale Cię rozumiem. Ja też wolę stawiać na profesjonalne leczenie. Jeśli chodzi o ząbki, to wolę zapłacić raz i mieć je porządnie wyleczone, niż użerać się z nimi nie wiadomo jak długo... Swego czasu leczyłam się w klinice Dental-Design Jaworska, w Pruszkowie, koło Warszawy. Daleko nie jest, a klinka pierwszych lotów. Mają najnowsze sprzęty. Leczenie w mikroskopie jest na porządku dziennym. Szczerz mówiąc, to najbardziej profesjonalna klinka jaką znam. Pracują tam jedni z najlepszych lekarzy w okolicy. Także naprawdę śmiało możesz się tam udać.
              Zgadzam się, świetna klinika! Ja leczyłam się u dr Rybickiego, fachowiec jakich mało. A klinika naprawdę fajna, nowy sprzęt, elegancko urządzone sale. Polecam!

              Komentarz


              • #8
                Dobra klinika

                Zdecydowanie polecam ci też zajrzeć do kliniki . Mają naprawdę dobrych lekarzy, którzy z głowa podchodzą do pacjenta.

                Komentarz


                • #9
                  Dobry fachowiec - Bardzo drobiazgowy człowiek. Szuka, bada, kombinuje, ale rzeczywiście zęby doprowadza do stanu idealnego - u nas to była ogromna przemiana. Cała moja rodzina do niego chodzi. Niby tylko zwykłe leczenie, ale jednak jakość robi różnicę.

                  Komentarz


                  • #10
                    ortodonta

                    jeśli chodzi o ortodontów to ja polecam tu:

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Aluska1 Zobacz posta
                      Zgadzam się, świetna klinika! Ja leczyłam się u dr Rybickiego, fachowiec jakich mało. A klinika naprawdę fajna, nowy sprzęt, elegancko urządzone sale. Polecam!
                      Też uważam, że doktor to fachowiec chociaż ja zrezygnowałam z leczenia. Niestety za drogo dla mnie.

                      Komentarz


                      • #12
                        moje zdanie

                        Ja ze swojej strony mogę polecić Klinikę Odent w Warszawie. Leczę u nich swoje zęby już od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Bardzo lubię tam chodzić bo atmosfera jest fantastyczna Wszyscy zawsze uśmiechnięci ;-)

                        Komentarz


                        • #13
                          jeśli chodzi o krony, licówki, implanty czy inne usługi stomatologiczne to polecam tu:

                          Komentarz


                          • #14
                            Kolega kogoś szukał w tej okolicy, więc na pewno polecę

                            Komentarz


                            • #15
                              Ursynów

                              Teraz w Warszawie powstała nowa filia Dental-Design Jaworska, na Nowourysnowskiej, nie wiem od kiedy działa, ale byłam w niej tydzień temu na wybielaniu lampą Beyonde i efekt super, w każdym razie - klinika ponoć wysokich lotów i zajmują się dosłownie wszystkim co tyczy się zębów.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X