Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

klinika dentis

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • klinika dentis

    witam
    jestem nową pacjentką tej klinik. jak na razie bardzo zadowoloną.. chciałabym się dowiedzieć jakiś waszych opinii na temat tej kliniki

  • #2
    ja również mogę polecić wszystkim zainteresowanym tą klinikę... fajna atmosfera, mili ludzie... przy nich powoli pozbywam się dentofobii (teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne już, ale w przyszłości jak coś się będzie działo to spróbuje leczenia bez narkozy)
    -ale lekarza nie zmienię polecam dr Karpińskiego - warto poczekać na wizytę do niego

    Komentarz


    • #3
      Czy chodzi Wam o Klinike Dentist w Krakowie ?
      Jesli chodzi o klinikę Dentist w Krakowie to polecam obejrzeć sobie własnie taki filmik
      Mysle ze warto obejrzec, jesli wybieramy sie do tej kliniki.

      Komentarz


      • #4
        Wydaje się całkiem fajna. Szkoda tylko, że wszędzie mi do niej daleko;/

        Komentarz


        • #5
          No własnie czasami odległośc jest przeszkoda. Ale ja też dojeżdżam 70 km do Kliniki i to tez mi sie bardzo opłaca.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez patryckab Zobacz posta
            No własnie czasami odległośc jest przeszkoda. Ale ja też dojeżdżam 70 km do Kliniki i to tez mi sie bardzo opłaca.
            To rzeczywiście dużo. Moja bratowa ma podobnie - alternatywą jest jedynie klinika chirurgi w naszym mieście, ale ciesząca się złą sławą...

            Komentarz


            • #7
              Witam. Polecam Dentystę z Bielska Marię i Łazarza Legień, Chodzę do nich już długo praktycznie od zawsze i bardzo cenię sobie ich metody leczenia. Nigdy mnie nie boli, a jeżeli już to tylko na chwilę. Nie raz też robię zęby bez znieczulenia, no to wtedy dentysta robi wszystko, żebym nie czuł bólu.
              Zapraszam wszystkich z bielska do skorzystania z usług tego dentysty.
              Mają swoją stronę internetową. Aby zobaczyć ich ofertę proszę wejść na stronę dentysta bielsko

              Komentarz


              • #8
                Jak jest dobra to warto Ja akurat mam na miejscu w Częstochowie swojego dentystę ale znam ludzi którzy specjalnie dojeżdżają do nich z Zawiercia na przykład. Jak ma się zakładany stały aparat na zęby albo wszczepiane to są to na tyle drogie rzeczy że nie warto ryzykować i lepiej jechać do sprawdzonego specjalisty

                Komentarz


                • #9
                  Ja polecam te klinikę , mają dobre podejście do klienta i rewelacyjne miejsce. Polecam każdemu z okolic

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez patryckab Zobacz posta
                    No własnie czasami odległośc jest przeszkoda. Ale ja też dojeżdżam 70 km do Kliniki i to tez mi sie bardzo opłaca.
                    Osobiście uważam, że warto pofatygować się dalej a mieć dobrze wykonaną usługę. W końcu mówimy o zdrowiu... Dlatego sami jeździmy do odległej o kilkadziesiąt kilometrów kliniki Alfadent w Częstochowie i nie zamierzamy tego zmieniać. Lepiej zapłacić więcej a mieć pewność, że nie trzeba będzie poprawiać i przechodzić tego stresu jeszcze raz tylko dlatego, że chciało się trochę oszczędzić...

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X