Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie zębów pod narkozą - znieczulenie ogólne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie zębów pod narkozą - znieczulenie ogólne

    tak jak w temacie, gdzie najlepiej takie cos zrobic? mozecie polecic jakies profesjonalne kliniki w polsce? a najlepiej woj. war-maz, mazowieckie, pomorskie, kujawsko pomorskie

    dziekuje z gory za odpowiedzi

  • #2
    odp

    Zamieszczone przez hemp Zobacz posta
    tak jak w temacie, gdzie najlepiej takie cos zrobic? mozecie polecic jakies profesjonalne kliniki w polsce? a najlepiej woj. war-maz, mazowieckie, pomorskie, kujawsko pomorskie

    dziekuje z gory za odpowiedzi
    witam
    ja leczyłam się w klinice dentis, u dr Karpińskiego w Warszawa
    świetny lekarz i miła atmosfera, najpierw miałam konsultację, po czym po wykonaniu badań szybki zabieg, dr przedstawił mi wszystko co powinnam zrobić i jaki będzie tego koszt..
    super sprawa, tracisz 1 dzień i wszystko masz zrobione, bez bólu, strachu

    Komentarz


    • #3
      Ja leczę się w perfekt med od lat. Wiem, że oni też robią tam tego typu zabiegi. Najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się o wszystko. Jak to wygląda, czy jest bezpieczne, kto jest wykonuje takie znieczulenie... w końcu chodzi o Twoje zdrowie. Jak pisałam wcześniej, znam to miejsce i dlatego polecam. Jeśli mogę Ci jeszcze jakoś pomóc do pisz. Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez dorcia1 Zobacz posta
        witam
        super sprawa, tracisz 1 dzień i wszystko masz zrobione, bez bólu, strachu
        A nie masz żadnych problemów "ponarkozowych". Słyszałem, że narkoza nie wpływa korzystnie na organizm.
        ___________

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez stokrowy Zobacz posta
          A nie masz żadnych problemów "ponarkozowych". Słyszałem, że narkoza nie wpływa korzystnie na organizm.
          ___________
          witam. ja też wykonywałam leczenie w narkozie właśnie w tej klinice dentis u tego samego lekarza co dorcia 1.
          jestem bardzo zadowolona z efektu i przebiegu.
          pytałeś czy nie ma zadnych problemów.. w dniu zabiegu czułam się lekko senna, natomiast na 2 dzień nie było już żadnego problemu. (jeśli się obawiasz to powiem ci że nie jest to pełna narkoza jak w szpitalu, tylko taki pół letarg, ale nic nie czujesz a co najważniejsze nie boisz sie i nie pamietasz )
          polecam ci w 100% taka metode leczenia - naprawde rewelacja

          Komentarz


          • #6
            Ja tez słyszałem o "skutkach ubocznych" narkozy, np. jedna znajoma mówi, że jest jej teraz zimniej

            -----------------------------

            Komentarz


            • #7
              Każde znieczulenie ogólne niesie ryzyko, absolutnie każde, i co mamy się nie decydować na operację konieczną dla zdrowia z pwoodu tych kilku procent ryzyka? Tak samo jest w przypadku zabiegów stomatologicznych, ryzyko powikłań będzie zawsze, na szczęście dziś już w minimalnym zakresie. Więc jeśli jest taka potrzeba, to nie ma co się bać i wahać, zwłaszcza po rozmowie z anestezjologiem, który najlepiej zdecyduje czy można przyjąć narkozę czy lpiej tego uniokać (np. z powodu słabego serca).

              Komentarz


              • #8
                Dobry dentysta Bielsko

                A wiecie może, jaki jest najlepszy, polecany stomatolog w Bielsku, który przeprowadza zabiegi pod narkozą lub tzw. "półnarkozą"? Nie wiem, jak fachowo nazywa się ten zabieg, ale wiem, że coś takiego istnieje. Mam dość mocno zaawansowaną próchnicę i zależy mi, żeby to był jakiś sprawdzony specjalista, dobry lekarz, który przeprowadzi to bezboleśnie. Co sądzicie o tej klinice: ? Wiem, że mają tam jakieś nowoczesne metody znieczulania, ale nie znam się bardziej na tych nowych aparaturach, dlatego pytam. Możecie polecić kogoś? Wiem, że mają tam jakieś nowoczesne metody znieczulania, ale nie znam się bardziej na tych nowych aparaturach, dlatego pytam. Możecie polecić kogoś?

                Komentarz


                • #9
                  Każdy dentysta oferuje znieczulenie, jeszcze ani razu nie miałam z tym problemów

                  Komentarz


                  • #10
                    Ta nowoczesna metoda znieczulania to system The Wand. Polega on na sterowanym komputerowo podawaniu bezbolesnego znieczulenia. Pacjent przez cały czas zabiegu zachowuje pełną sprawność mowy oraz mimiki. Dzieje się tak, gdyż znieczulenie działa tylko miejscowo nie zahaczając o sąsiednie tkanki. Więcej informacji o The Wand: . Jednak lepiej jest nie korzystać ze znieczulenia, a po prostu regularnie odwiedzać ortodontę. W Bielsku namiar na dobrych stomatologów jest pod tym . Korzystają tam także z systemu The Wand.

                    Komentarz


                    • #11
                      Raczej każdy stomatolog oferuje, chyba że masz do czynienia z takim na NFZ, wtedy również, tyle że odpłatnie. Podejrzewam że mają stałe, powszechnie stosowane wszędzie środki zniczeulające

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X