Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry stomatolog w warszawie na NFZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobry stomatolog w warszawie na NFZ

    Szukam dobre stomatologa w Warszawie w ramach NFZ, który ma doświadczenie w wyrywaniu zębów i wstawianiu nowych. Nie chcę iść do żadnego furiata czy służyć jako królik doświadczalny (a może się uda) i nie za bardzo chcę chodzić do lekarzy, którzy robią wielką łaskę że przyjmą w ogóle bądź dobrze im praca wychodzi tylko prywatnie.

    Moja matka chodziła do wojskowego stomatologa w Warszawie, początkowo ich chwaliła obecnie już nie chwali i nie wiem sam czy już do nich iść czy też nie. Jak coś zepsuje to będę w gorszej sytuacji niż teraz. Tylko na NFZ na prywatnego mnie zwyczajnie nie stać.

  • #2
    Ja wychodzę z założenia, że lepiej iść prywatnie. Zapłacisz, ale będzie pewność, że wszystko zostanie zrobione tak, jak należy. Pruszkowa Ci kogoś polecę (zaraz obok Warszawy). A mianowicie zwróć się do Pana Marka Rybickiego - stomatolog i chirurg w jednym. Leczyłam się u niego jakiś czas temu i bardzo sobie chwalę. Facet zna się na rzeczy no i ogólnie jest bardzo miły (co zmniejsza stres). Klinika w której przyjmuje to Dental-Design Jaworska, ponoć mają tam wielu dobrych specjalistów, ja jedynak przyzwyczaiłam się do Pan Marka i póki co nie mam zamiaru zmieniać stomatologa.

    Komentarz


    • #3
      Nie powiem Ci czy jest na NFZ, ale to świetny fachowiec - Leczę się u niego od dwóch lat. Efekt na prawdę dobry - przede wszystkim cieszy mnie trwałość efektów leczenia. Wypełnienia faktycznie się trzymają, nie wypadają, nie zmywają się tak szybko. Pojawiam się co pół roku na kontroli - jak dotąd wszystko jest w najlepszym porządku.

      Komentarz


      • #4
        Na NFZ dostaniesz bardzo mały zakres usług a jak piszesz o "wymianie ząbka", to rozumiem - implant. Tego na pewno na NFZ nie dostaniesz. Mogę polecić Ci dr Radosława Bartosza w Klinice Stomatologicznej De Clinic w Warszawie. Tu wykonają nawet najtrudniejsze implanty wymagające uzupełnienia ubytków kości. Wszystko za przyzwoitą cenę. Zobacz na stronie:

        Komentarz


        • #5
          Raz jeszcze - Sprawdzony człowiek, świetny specjalista, ale faktycznie ktoś, kto potrafi sensownie doradzić i ma wysoką jakość usług. Nie wiem tylko czy na NFZ coś wykonuje, ja chodzę prywatnie.

          Komentarz


          • #6
            również polecam dentystę powyżej.

            Komentarz


            • #7
              Dentysta

              Zgadzam się z MarchewW też uważam, że lepiej iść prywatnie. Rozumiem, że nie wszystkich stać, ale jeżeli możecie sobie pozwolić to jak najbardziej lepiej wydać te 100 zł i mieć porządnie zrobione zęby. Ja chodzę do Artodonto w Warszawie na Śródmieściu. Można do nich dzwonić i się umawiać, a wszystkie info znajdziecie na - tak na szybko w sieci znalezione, u lepszego dentysty jeszcze nie byłam. Profesjonalnie i bezboleśnie, a przy tym mają fajny, nowy, czysty gabinet, co dla mnie jest dużym plusem...
              Ostatnio edytowany przez miska233; 15.12.2015, 17:10.

              Komentarz


              • #8
                Moja matka chodziła do wojskowego stomatologa w Warszawie, początkowo ich chwaliła obecnie już nie chwali i nie wiem sam czy już do nich iść czy też nie. Jak coś zepsuje to będę w gorszej sytuacji niż teraz. Tylko na NFZ na prywatnego mnie zwyczajnie nie stać.



                = = ==
                Ostatnio edytowany przez waleeedijaz; 10.03.2016, 09:25.

                Komentarz


                • #9
                  Też się zgadzam, że lepiej prywatnie. Na nfz też dobrze robią, ale tyle się czeka, że masakra. A nie ma sensu, szczególnie kiedy akurat coś się dzieje. Ja chodzę do Impladentu na Woli. Bardzo mili, profesjonalni. Świetnie wyposażony gabinet.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zgadzam sie z poprzednikami, że koszt jest taki sam na NFZ czy prywatnie a znacznie szybciej można się dostać. Albo idź do prywatnego i oni czesto jak mają umowy z NFZ to co się da robią na NFZ a czego się nie da podciągnąć pod nfz to robią prywatnie. Możesz sobie sprawdzić na ja z tego portalu korzystam już prawie nałogowo bo tam są wszyscy specjalisci z mojej okolicy, i to nie tylko lekarze i dentysci ale i mechanicy, no i mają spis knajpek na Białołęce

                    Komentarz


                    • #11
                      Dentysta w Warszawie

                      Jestem pewna, że w stolicy każdy z nas jest w stanie znaleźć dobrego stomatologa. Przy czym bez wątpienia jeżeli interesuje nas taki dentysta w Warszawie, który przeprowadza zabiegi w zakresie implantologii, na pewno na uwagę zasługuje tutaj ten gabinet . Można tam bowiem skorzystać z szerokiego zakresu usług, a co więcej nie trzeba długo oczekiwać na wolny termin.

                      Komentarz


                      • #12
                        Sama niestety ale nie mam dobrych doświadczeń ze stomatologią na narodowy fundusz zdrowia. Moze nie z racji stomatologów na których trafiałam ale z racji tego,że jest bardzo mało środków na darmowe leczenie stomatologiczne tak wiec sami stomatolodzy przyznają,ze ich po prostu nie stać na wiele zabiegów, które bardzo chcieliby wykonać ( a przecież nie będą do nich dopłacać z własnej kieszeni).

                        Aktualnie leczę sie prywatnie w tej klinice: . Jestem zadowolona. Wolę dopłacić , ale wiedzieć, że wszystko mam wykonane na tip top.

                        Komentarz


                        • #13
                          To mam podobnie do Ciebie. Jeszcze nigdy nie trafiłam na porządnego lekarza przyjmującego na NFZ. Trochę mnie to przeraża, bo niedługo to wszystko będę leczyć prywatnie, ale co zrobić. Ważniejsze dla mnie jest zdrowie. Jeśli chodzi o stomatologa to chodzę dr Matyszczyk, jestem naprawdę zadowolona z jej metod leczenia i podejścia do pacjenta. Zęby cały czas mam pod kontrolą, jak tylko coś się dzieje to od razu problem jest rozwiązywany

                          Komentarz


                          • #14
                            Moim zdaniem wybór odpowiedniego lekarza to kluczowa kwestia.
                            Ja ze swojej strony mogę polecić gabinet Lux-Dent z Wrocławia. Szeroka i kompleksowa oferta, szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej. Zajmują się zarówno stomatologią zachowawczą jak i estetyczną.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ehhh

                              Powiem Wam, że ja ani prywatnie ani na NFZ jeszcze nie trafiłem na dobrego stomatologa ;/ Słabo, że tak u nas w kraju marnie traktuje się pacjentów, no ale cóż... Byłem nawet w dentalux, gdzie tak zachwalają się w reklamach i na stronie, jednak okazało się, że w rzeczywistości jest słabo, nawet bardzo.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X