Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sedacja wziewna w opolskim?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sedacja wziewna w opolskim?

    Witam, mam do usunięcia 4 ósemki, wszystkie są "na wierzchu". Kilka miesięcy temu miałam usuwaną 7 i była to dla mnie trauma, nie dlatego, że coś poszło nie tak (sama ekstrakcja trwała niecałe 10 min i obyło się bez żadnych powikłań), tylko dlatego że straaaaaaaaaaaaasznie się stresuję na samą myśl o wizycie u stomatologa, odgłosie wiercenia, a tak właściwie to nawet nie samym odgłosie tylko tych wibracjach, poza tym uczucie "wpychania" mi czegokolwiek w zęba lub korzeń i sam moment jego wyjścia z zębodołu (jakby mi ktoś dziąsło rozcinał)... brrrrr...
    Poprzednio ekstrakcja odbyła się bez bólu, ze znieczuleniem miejscowym (igieł też się boję, ale zastrzyk lepszy niż ból), stomatolog i asystentka starali się jak mogli, naprawdę uważam, że mają dobre podejście, ale z ósemkami już na takie wyrywanie się nie zdecyduję, po prostu mam świadomość tego, że zestresowana nie do końca potrafię współpracować ze stomatologiem, a to też jemu utrudnia pracę.
    Myślałam już o zabiegu usuwania w narkozie, ale mam co do tego dużo obaw. Jakiś czas temu wpadłam na artykuł o sedacji wziewnej i myślę, że to by było dla mnie idealne rozwiązanie, takie wizyty bez stresu. Niestety w mojej okolicy nie potrafię znaleźć gabinetu, który miałby go w ofercie. Na stronie sedacja.pl jest lista gabinetów, ale żaden nie jest w miarę blisko:/ nie wiem czy to są jedyne gabinety w Polsce, jeśli tak , to jest ich bardzo mało Jeśli ktoś się orientuje gdzie w okolicy Brzegu lub w Opolu jest gabinet z sedacją wziewną i czy można usunąć wszystkie ósemki na raz, to ja i moje ósemki bardzo prosimy o odpowiedź
Pracuję...
X