Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kraków okolice Prokocimia, Wieliczka jakiś dobry gabinet na kilka wizyt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kraków okolice Prokocimia, Wieliczka jakiś dobry gabinet na kilka wizyt

    Czy ktoś z Was zna jakiś fajny gabinet na kilka wizyt (bo obawiam się, że to nie będzie jedna) gdzieś w okolicach wschodniej części Krakowa lub Wieliczki? Za bardzo jeszcze nie znam tych okolic.

  • #2
    Mam znajomych w Wieliczce, napiszę do nich maila z zapytaniem. Może mają kogoś godnego polecenia.

    Komentarz


    • #3
      Będę bardzo wdzięczny jeżeli coś będą wiedzieć.

      Komentarz


      • #4
        Z tamtych okolic znam taki gabinet jak Estetyka Uśmiechu z Klaśnieńskiej w Wieliczce, na robieniu zębów się znają i co najważniejsze mili są lekarze. Może Ci się przyda info.

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za to info może się przydać, jeszcze czekam na to co znajomi suwaka powiedzieli, sam również wertowałem dużo. W styczniu będę starał się już zapisać

          Komentarz


          • #6
            Przyznam się, że wyleciało mi z głowy - nie jestem częstym bywalcem for internetowych Zapytam, postaram się nie zapomnieć. Przy okazji zapytam, czy znają tych z estetyka usmiechu - zawsze to jakaś weryfikacja.

            Komentarz


            • #7
              Ok. Jak coś się tam dowiesz to napisz bo ciekaw jestem i czekam na info

              Komentarz


              • #8
                znajomi...

                No tak, znajomi nie okazali się najlepszym źródłem info, okazało się, że wieki nie byli u dentysty i mają co najmniej nie aktualne informacje

                Zapałem o ten gabinet na Klaśnieńskiej: ponoć cieszy się dobra opinią. Nie mają najtaniej, ale robią dobrze. Mają ponoć wypasiony gabinet i najnowsze sprzęty, także jeśli szukasz czegoś na wyższym poziomie to możesz się umówić.

                Wracając do znajomych, to zmobilizowałem ich do wizyty. Może spotkacie się u tego samego specjalisty, choć oni pracują w Krk i możliwe, że gdzieś w tych okolicach będą szukać jakiegoś gabinetu.

                Komentarz


                • #9
                  Ale nie mają też najdrożej. Już widziałem wiele wątków na forach gdzie ludzie narzekali na tzw. "tanich" specjalistów, dlatego takich staram się ich nie doradzać. Znam kilku, u jednego nawet byłem raz, ale więcej nie wrócę. Zęby to nie włosy, które jakby się nie spodobała fryzura to odrosną i można dalej ściąć. Tutaj się liczy jakość.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja też przede wszystkim patrzę na jakość, bo zęby trzeba szanować- kolejne nie wyrosną. Już byłem na 2 wizytach w tej estetyce. Na razie jestem zadowolony.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X